Produkty, które usprawniają pakowanie, remont czy przeprowadzkę

16-11-2018, 18:12

Skoro lubimy sobie ułatwiać wykonywanie domowych czynności, codzienne funkcjonowanie, nie tylko pośród kuchennych wnętrz, czemu by nie postawić na najprostsze „narzędzia”, jakie podsuwa nam rynek? Mamy już do dyspozycji zaawansowane sprzęty AGD, smartfony i tablety. Znajdźmy w swoich domach miejsce na... no właśnie, na co warto znaleźć to miejsce?

mat partnera

Wygodne pakowanie

Nie ma w tym ani grama nieprawdy, że najprostsze rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Podobnie rzecz się ma z akcesoriami, które wykorzystujemy chociażby do pakowania. Przeważnie korzystamy z tego, co mamy pod ręką. Paczkę odpakowujemy z zastosowaniem noża kuchennego lub starych, już niestety tępych nożyczek. Męczymy się, a i czasem kaleczymy, by rozerwać taśmę klejącą czy folię zewnętrzną. Na co lepiej postawić?

Szybciej, sprawniej i również bezpieczniej można poradzić sobie z paczkami, korzystając z nożyków plastikowych z łamanymi ostrzami. Idealnie ostre, by rozciąć taśmę, folię, praktycznie każdy karton, a w razie czego również grubszą kopertę. Tego typu produkty oferuje między innymi producent opakowań Opakowania24.eu. Specjalna blokada pozwala ciąć bezpiecznie, a wymienne ostrza są gwarancją, że taki nożyk posłuży długi czas. Sprawdzi się również w momencie samodzielnego przygotowania paczki, na przykład do wysyłki lub na czas remontu.

Czas na upragniony remont!

Remont potrafi spędzać sen z powiek. Mało komu udaje się go przejść planowo, bez dodatkowych wydatków. Opóźnienia i poślizgnięcia oraz naruszenie budżetu przeznaczonego na remont, wydają się być wpisane w tę część organizowania nowej aranżacji. O ile trudno tego uniknąć, można znacząco przyspieszyć i zminimalizować koszty, między innymi zabezpieczania domowego asortymentu.

Przygotowując się do remontu, warto zakupić kilka bardzo przydatnych akcesoriów. Przede wszystkim nie obejdzie się bez folii malarskiej, która poza ochroną mebli, nada się idealnie do zabezpieczenia podłogi. Do tego specjalna taśma maskująca, także przydatna podczas malowania, ale i do ochrony okien przed zachlapaniami.

Kartony? Obowiązkowo! Wytrzymałe, o grubej i trwałej tekturze, dobrane odpowiednio pod względem rozmiarów, dzięki czemu są w stanie pomieścić wszystkie niezbędne domowe artykuły, które nie mogą zostać zabrudzone i uszkodzone podczas remontu. Do maksymalnego zabezpieczenia, szczególnie szczelin w kartonach, ale i ochrony przed warunkami atmosferycznymi, jeśli pakunki mają zostać przetransportowane, sprawdza się folia stretch, której niestraszna zmienna temperatura czy opady deszczu, śniegu, jak i promieniowanie słoneczne. Wnętrze pakunków dodatkowo ochroni za to folia bąbelkowa lub specjalne wypełniacze do paczek.

Skoro remont, to i przeprowadzka!

Już po remoncie? Czas na przeprowadzkę. Tu jednak nic zaskakującego. Przyda się każdy z wymienionych wcześniej produktów. Przy ich pomocy z powodzeniem można przyspieszyć i usprawnić zarówno pakowanie, przygotowania do remontu, jak i przeprowadzki.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag opakowaniatag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne: