Problemy z włosami? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy trychologa!

11-01-2017, 07:06

Wypadanie włosów to nie tylko problem natury estetycznej. Podobnie jak wiele innych i coraz częściej występujących schorzeń dermatologicznych dotyczących skóry głowy, powinno być zdiagnozowane przez specjalistę – trychologa. Postawienie prawidłowej diagnozy jest niezbędne do tego, by rozpocząć efektywne leczenie.

Trychologia jako specjalność medyczna staje się coraz popularniejsza – jej początki sięgają jednak XIX w., kiedy w Londynie powstał pierwszy instytut zajmujący się schorzeniami związanymi z włosami i skórą głowy. Ta dziedzina wiedzy i praktyki medycznej wzięła swoją nazwę od greckiego słowa „trikhos” (co oznacza „włos”).

Pamiętajmy, aby korzystać z pomocy wykwalifikowanych i doświadczonych trychologów. Tego rodzaju, kompleksowe usługi, oferuje warszawskie TrychoCentrum.

Firma stawia na najwyższą jakość – w związku z tym zapewnia pełny zakres usług – od analizy, przez wielostronną i szczegółową diagnozę, po nowoczesne kuracje lecznicze.

Zespół TrychoCentrum to doświadczeni specjaliści – praktykujący od lat – zarówno na rynku polskim, jak i hiszpańskim. Firma współpracuje także z lekarzami różnych specjalności (m.in. internistą, ginekologiem i endokrynologiem). Dlaczego?

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że analiza włosa pozwala wykryć wiele chorób, nie tylko związanych stricte z obszarem dermatologii. Nie najlepsza kondycja włosów może np. znamionować problemy z nieodpowiednim odżywianiem.

Jeśli niepokoi nas stan naszych włosów – warto zwrócić się do TrychoCentrum. Wiele użytecznych informacji na temat firmy i katalogu oferowanych przez nią usług znajdziemy w nowym serwisie internetowym – http://trychocentrum.pl/.

trychocentrum

Strona internetowa – w najnowszej wersji – jest nie tylko czytelna i łatwa w nawigacji, ale również dzięki zastosowanej strukturze – pozwala szybko zasięgnąć wszelkich informacji, które mogą być interesujące dla pacjentów.

Na szczególną uwagę zasługują zakładki informujące o standardach leczenia i obsługi pacjenta.

Decydując się na skorzystanie z usług TrychoCentrum można być pewnym, że konsultacja będzie dogłębna i trycholog w pełni zaangażuje się w wyjaśnienie wszystkich aspektów, które mogą mieć wpływ na powstanie i rozwój różnych dysfunkcji.

A może być ich wiele – to zarówno przebyte już choroby i zabiegi, jak i prowadzony tryb życia. Wizyty w ośrodku trwają zazwyczaj kilkadziesiąt minut – nie ma mowy o „oszczędzaniu czasu”.

Pierwsza konsultacja jest szczególnie istotna – daje duże szanse na rozpoczęcie prawidłowej terapii, a wcześniej – trichoskopii – procedury pozwalającej na dokonanie właściwej weryfikacji zgłoszonych przez pacjenta problemów.

TrychoCentrum zapewnia dostęp do najnowocześniejszych i stosowanych z powodzeniem na całym świecie analiz i badań. Wykonywana jest m.in. pierwiastkowa analiza włosów, Pull-test oraz fototrichodiagram. To zdecydowanie najpopularniejsze i zarazem najefektywniejsze metody, dzięki którym można z powodzeniem przystąpić do prawidłowego i dającego świetne rezultaty leczenia.

Komfortowi pacjenta i skuteczności terapii służy również Punkt Pobrań TrychoCentrum współpracujący z Laboratorium oferującym szeroki zakres analiz medycznych. Badania realizowane są za pomocą niezawodnego systemu pozytywnej identyfikacji próbek (bazującego na kodach kreskowych).

Kompleksowe i jednocześnie zindywidualizowane podejście – to według specjalistów z TrychoCentrum – gwarancja sukcesu terapeutycznego.

W TrychoCentrum skutecznie leczy się m.in. takie schorzenia jak: różne typy łysienia (plackowate, polekowe, androgenowe, telogenowe, anagenowe) wypadanie włosów, łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy.

Pacjenci TrychoCentrum mogą korzystać z wielu zabiegów trychologicznych. Profesjonalny ośrodek oferuje m.in.: higienę okołomieszkową, darsonwal, dermalight 80, grzebień triada, jak również mezoterapię igłową.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich aspektów działalności TrychoCentrum i dane kontaktowe – na stronie – http://trychocentrum.pl/.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


Komentarze
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Maj 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.