Prezenty dla Taty - wyjątkowe propozycje

31-07-2018, 07:36

Uczył nas matematyki i przepisów prawa jazdy. Mówił czym jest bezpieczeństwo i jak wkręcić żarówkę. Pokazywał czym różnią się opony letnie od zimowych. Nauczył obsługi video. Tata. Jedna z najważniejszych osób w naszym życiu, która przyczyniła się do tego jak wygląda nasze obecne życie. By kupić prezenty dla Taty trzeba naprawdę się postarać. Dlatego też warto poszukać inspiracji, by ten wybór był jak najlepszy.

mat partnera

Dla prawdziwego fana porannej, dużej kawy zakupić można imienny kubek. Po pierwsze - nie będzie mylił się nikomu w pracy, a po drugie doda niezwykłego, magicznego armatu do każdego trunku, który się w nim znajdzie. Jeśli jednak Tata jest wiecznym poszukiwaczem skarbów garażowych, prawdziwych majsterklepką, który potrafi zrobić coś z niego, niezwykle trafna może okazać się skrzynka z narzędziami. Wygrawerujemy ją imieniem i schlebiającym hasłem “Złotej Rączki”. Niech nasz ojciec poczuje się doceniany! Dla prawdziwego biznesmena, miłośnika pracy biurowej, spędzającego każdą wolną chwilę na pracowaniu - świetnie sprawdzi się zestaw grawerowanych przyborów biurowych. Dzięki nim uporządkuje swoją pracę i wprowadzi ład w dokumentach. Podobny ład wprowadzi personalizowany fartuch kuchenny. Chroni on nie tylko koszulkę przed zabrudzeniami, ale również wszystko co znajduje się w kuchni. Jest więc to idealny prezent dla prawdziwego mistrza kuchni, oraz dla mniejszego mistrza, co dopiero stawia swoje pierwsze kroki. Jeśli umieścimy tam parę ważnych cytatów, dat lub słów będzie nosił go z dumą, niczym Gordon Ramsay. Tak stworzony prezent zestawić można z personalizowaną szklaną deską. Jest spora szansa, że w ten sposób zmotywuje się do dalszej nauki i przyrządzania swojej ulubionej potrawy. 

Dla Taty-leśnika, wielbiciela długich spacerów po lesie, zbierania grzybów lub jagód doskonale nada się koszulka grzybiarza. Zwłaszcza, jeśli zaproponujemy wspólną, całodniową wyprawę lub konkurs na największego borowika w rodzinie. 

To oczywiście nie koniec możliwości. Po wiele więcej zapraszamy na eprezenty.pl.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728