PrettyDeal - zakupy grupowe tylko dla kobiet

31-05-2011, 22:21

Nokaut wchodzi w zakupy grupowe, udostępniając nowy agregator ofert z tego typu serwisów skierowany wyłącznie do płci pięknej.

Sonda
Korzystasz z serwisów zakupów grupowych?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Konkurencja na rynku zakupów grupowych trwa także wśród agregatorów, a część firm nie chce już konkurować z Grouponem. Platforma PrettyDeal.pl aspiruje do bycia pierwszym w Polsce agregatorem ofert serwisów zakupów grupowych stworzonym z myślą o kobietach. Agregowane oferty mają być najciekawszymi propozycjami z kategorii takich, jak Zdrowie i Uroda, Moda, Restauracje i Kluby, Sport, Kursy, Podróże, Dom i Ogród, Dla Mam i inne.

>> Czytaj też: Zakupy grupowe: zamiast kupna, rezerwacja

PrettyDeal.pl skierowany jest wyłącznie do kobiet
fot. Nokaut - PrettyDeal.pl skierowany jest wyłącznie do kobiet
- Zakupy grupowe z miesiąca na miesiąc zyskują większą popularność za sprawą rabatów na produkty i usługi rzędu kilkudziesięciu procent. Decyzję o wdrożeniu serwisu poprzedziliśmy badaniami, które wykazały, że 67 proc. wszystkich ofert w serwisach zakupów grupowych kierowanych jest do kobiet - mówi Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut S.A.

Na początek PrettyDeal.pl zbiera oferty z 34 największych miast oraz dotyczące całej Polski. Serwis umożliwia sortowanie ofert według wielkości rabatu, ceny oraz czasu zakończenia promocji. Pozwala też użytkowniczkom dyskutować na ich temat.

Serwis dostępny jest pod adresem PrettyDeal.pl, jednak przeglądanie ofert jest możliwe dopiero po podaniu adresu e-mail bądź zalogowaniu się za pośrednictwem konta na Facebooku.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930