Prenumerata Niedziela – zachęcamy do wykupienia

25-04-2019, 10:19

W dzisiejszym świecie, który stale pędzi i nie pozwala nam złapać oddechu ważne jest, abyśmy potrafili pamiętać o sprawach naprawdę ważnych i istotnych. Chociaż każdy z nas ma swoje sposoby na zachowanie równowagi, są odpowiedzi, które są uniwersalne i pomagają każdemu z nas. Jednak nie powinniśmy zapominać o świecie, bieżących wydarzeniach. Jako świadomi ludzie, musimy nadążać za tym, co się dzieje dookoła nas. Nie możemy pozwolić na to, aby inni mówili nam, co myśleć czy czuć. Dlatego warto osobiście zaznajomić się z wiadomościami.

Od jakiegoś czasu popularnym źródłem informacji pozostaje Internet. Obecnie jest to medium, które utrzymuje się na pozycji lidera i wydaje się, że na stałe zdetronizowało telewizję, radio czy prasę tradycyjną. Oczywiście “klasycy” nie pozostają w tyle. Świadomi zmieniającej się sytuacji na rynku, wielu z nich postanowiło przenieść się w świat wirtualny. Zaznaczmy, że wiele osób wszelką wiedzę czerpie z for internetowych oraz social media (portali taki jak Facebook). Nie zawsze jest to dobry pomysł. Na takie strony dostaje się wszystko, co wrzucą użytkownicy. Wśród nich jest wielu takich, którzy celowo udostępniają fałszywe treści. Jak zatem nie pogubić się w zalewie informacji i odróżnić dobre, wartościowe informacje od fałszywych? Warto stałe źródło wiadomości, które prowadzone jest przez profesjonalistów, ludzi wykształconych oraz wierzących w odpowiednie wartości. Dobrym wyborem będzie prenumerata Niedziela.

“Niedziela” to gazeta, która wydawana jest przez Kurię Metropolitalną w Częstochowie. Redaktorem naczelnym jest ksiądz doktor Jarosław Grabowski, a role sekretarzy redakcji pełnią Margita Kotas oraz Anna Wyszyńska. Fakt, że nad całością czuwają odpowiedni ludzie, może zapewnić nas o tym, że informacje podawane przez prenumerata Niedziela są sprawdzone oraz odpowiednio dobrane.

Jakie działy znajdziemy w “Niedzieli”?

“Niedziela” to gazeta, która nie tylko poinformuje nas o wszystkim, czego potrzebujemy, ale także zachowa odpowiedni szacunek do wiary katolickiej oraz poda nam wiadomości dotyczące Kościoła.

  • Kościół: dla wielu z nas stanowi cenne źródło informacji o tym, co dzieje się w naszej wspólnocie. Prawdziwy katolik powinien poza żarliwą wiarą, orientować się, jakie wydarzenia miały niedawno miejsce. Tutaj znajdziemy to wszystko. W tym dziale znajdziemy artykuły dotyczące działalności duszpasterzy z Polski i ze świata. Przytaczane są wypowiedzi biskupów, kardynałów oraz samego papieża Franciszka. Otrzymujemy zatem świeży komentarz dotyczący spraw bieżących, z perspektywy najwyższych oficjeli kościoła. Ten dział dzieli się na podstrony: Franciszek, Benedykt XVI, Jan Paweł II, wiara, Polska, w diecezjach, Watykan, Europa, Afryka, świat, rok wiary. Dzięki temu czytelnicy prenumerata Niedziela łatwo odnajdą się w zawartości strony.
  • W Diecezjach: dział ten podzielony jest na poszczególne diecezje. W ten sposób każdy czytelnik może odnaleźć swoją diecezję i dowiedzieć się wszystkiego, co jej dotyczy i być na bieżąco.
  • Wiadomości: tutaj odnajdziemy najważniejsze wiadomości z Polski i ze świata. Przeczytamy ciekawe artykuły z różnych dziedzin życia, takich jak rodzina, zdrowie, edukacja, kultura, komentarze, gospodarka, polityka, konflikty zbrojne, terroryzm.
  • W wolnej chwili: ten dział zapewni nam większą dozę przyjemniejszych artykułów. Znajdziemy tu materiały, które pozwolą nam się oderwać i pomyśleć o czymś przyjemniejszym. Podstrony to: turystyka, sport, nauka, z zakonnej kuchni, porady.
  • O nas: nie jest to dział jedynie o redakcji, ale także o każdym z nas oraz wybitnych przedstawicielach naszej społeczności. O nas, wywiady, sylwetki, felietony, zaproszenia, reklama, prenumerata. Dowiecie się nie tylko czegoś więcej o człowieku, ale także o samej gazecie.

Na stronie internetowej znajdziemy także kanał “Niedziela tv” oraz odnośniki do zagranicznych wydań” “Sunday” oraz “Domenica”. Zachęcamy do wykupienia prenumeraty tygodnika na stronie prenumerata.ruch.com.pl.  


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Chce.to
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: