Prenumerata Głos Nauczycielski - idealny tygodnik społeczno-oświatowy

21-02-2019, 16:59

Głos Nauczycielski to rozpoznawalny polski tygodnik, który należy do prasy popularno-naukowej. Najczęściej czytany jest przez dyrektorów szkół, nauczycieli, pedagogów, osoby zajmujące się sprawami oświaty oraz zasiadające w samorządzie terytorialnym.

Tygodnik Głos Nauczycielski jest regularnie wydawany od 1917 roku. Redaktor naczelny pisma to  Jakub Rzekanowski, zaś stali współpracownicy to między innymi Dariusz Chętkowski, Żaneta Pilis, Beata Rechnio i wielu innych. Średni nakład tygodnika składa się z około 27200 egzemplarzy.  

Głos Nauczycielski dostarcza najświeższe, aktualne i sprawdzone informacje z dziedziny oświaty. Pozwala uzupełnić niewiedzę i wzbogacić kompetencje osób zarządzających oraz uczących w szkole, a także zasiadających w urzędach gmin. Głos Nauczycielski jest źródłem cennych wiadomości oświatowych (informacje o nowych zasadach, ustawach, regulaminach) i porad prawnych.

Obecnie wiele osób zakupuje Głos Nauczycielski w formie prenumeraty (papierowa lub elektroniczna). Prenumerata Głos Nauczycielski to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia wygodny dostęp do ulubionego czasopisma. Zapewnia terminową oraz punktualną dostawę pod wybrany adres. Dodatkowo jest dużo oszczędniejszym wyborem, niż korzystanie z pojedynczych egzemplarzy wydania w wersji papierowej.

Korzyści płynące z wykorzystania elektronicznej prenumeraty Głos Nauczycielski

Prenumerata elektroniczna to najlepsza możliwość regularnego otrzymywania wybranego pisma. W celu otrzymania prenumeraty należy złożyć zamówienie na wybranym serwisie. Po akceptacji i określonej wpłacie pieniężnej, każdy użytkownik otrzymuje ulubione wydanie w formie pliku PDF. Plik PDF należy pobrać ze skrzynki pocztowej na dowolne urządzenie mobilne (komputer stacjonarny, laptop, tablet, telefon komórkowy). Najczęściej prenumeraty elektroniczne są pobierane na urządzenia przenośne np. tablet lub smarfton, dzięki temu pozwalają użytkownikom na swobodny dostęp do treści (w każdym miejscu i o różnej porze).

Elektroniczna prenumerata Głos Nauczycielski jest łatwa do przeglądania, kopiowania, przesyłania i sortowania. Ponadto nie trzeba jej nigdzie składować i kolekcjonować (nie wymaga przygotowania specjalnego miejsca w domu). Wersja elektroniczna jest bardziej wytrzymała i nie niszczy się, w porównaniu do wersji papierowej. Bardzo często wzbogacana jest ciekawą animacją (ścieżka dźwiękowa), która pozwala przybliżyć poruszany temat i umilić wolny czas.

Osoby wybierające formę elektroniczną prasy uważane są za świadome ekologicznie (nie przyczyniają się do wycinki lasów). Dodatkowo dużo oszczędzają i mogą swobodniej korzystać z treści każdego wydania. Zamówienie elektronicznej prenumeraty to także gwarancja stałej i korzystnej ceny – niższej od ceny zakupu wydania papierowego dostępnego w tradycyjnym kiosku lub sklepie spożywczym.

Po za tym kolejną zaletą płynącą z zamówienia elektronicznej prasy jest możliwość uzyskania pożytecznych benefitów. Zazwyczaj są to owocnie nagradzane konkursy oraz przeróżne bonusy, które można zrealizować na zakup kolejnych wydań.

Prenumerata Głos Nauczycielski – gdzie zamówić?

Prenumerata Głos Nauczycielski dostępna jest w wersji papierowej oraz elektronicznej. Można zamówić ją bezpośrednio w redakcji, za pośrednictwem Poczty Polskiej (zamówienia przyjmują wszystkie placówki pocztowe i listonosze) lub Ruch SA – prenumerata ruch. Ponadto prenumeratę instytucjonalną można zarezerwować w oddziałach firmy Kolporter SA na terenie całego kraju oraz przez firmę Garmond Press.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag głos nauczycielski
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: