Prawdziwie skuteczne metody rekrutacji pracowników – jak skutecznie zatrudniać w dobie powszechnego kryzysu

26-08-2020, 12:34

Zatrudnienie pracownika wiąże się z różnymi ważnymi kwestiami. Przede wszystkim – zwykle kosztuje to sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Szczególnie w dobie kryzysu chcielibyśmy sobie ich zaoszczędzić, a jednocześnie pozyskać jak najszybciej pracownika wydajnego, skutecznego i dobrze rokującego na przyszłość. Zamiast przeglądać stosy CV oraz wstawiać w serwisach internetowych nowe, płatne ogłoszenia, wypróbuj nowe metody rekrutacji . Korzystając z usług profesjonalnej agencji zapłacisz dopiero w przypadku zatrudnienia za jej pośrednictwem konkretnej osoby. Pozwól zatem aby cały proces poszukiwań wzięli na swoje barki profesjonaliści. Ostatecznie przedstawią oni Tobie zaledwie kilka wyselekcjonowanych osób najlepszych na oferowane stanowisko. I pamiętaj: płacisz jedynie, jeżeli rzeczywiście zatrudnisz jednego z przedstawionych kandydatów lub jedną z kandydatek.

Metoda direct search jako skuteczna metoda doboru pracowników

Bardzo skuteczną metodą pozyskiwania profesjonalnych pracowników jest direct search. Dzięki niej można pozyskać właśnie wyselekcjonowany bardzo wąski krąg potencjalnych kandydatów na najlepszych pracowników. Dokładny reaserch i analiza dotyczące poszczególnych osób związanych od dawna z daną branżą, spełniających potencjalnie wszystkie kryteria, te najważniejsze oraz najbardziej pożądane – pozwala błyskawicznie określić kto z nich rzeczywiście ma szansę spełnić oczekiwania nowego pracodawcy. Ale to nie wszystko. Metoda direct search pozwala także stosunkowo szybko znaleźć osoby bardzo dobrze wykwalifikowane i jednocześnie zainteresowane aktualnie zmianą pracodawcy. 

Rekrutacja szybka i przyjemna – mniej znana agencja może być bardzo skuteczna

Chcesz aby pierwsi kandydaci zostali przedstawieni Tobie już w ciągu dwóch tygodni? Skorzystaj z usług skutecznej agencji, w której rekrutacją dla Twojej firmy na konkretne stanowisko zajmować będzie się zawsze jedna i ta sama osoba. Bywa, że agencje każą sobie płacić ogromne kwoty za długotrwałe zwodzenie klientów a ich metody poszukiwania pracowników pozostają bliżej nieokreślone. Prawdziwi profesjonaliści z dziedziny HR wcale nie muszą zasilać działających często mechanicznie wielkich korporacji z tej branży. Nie oczekują też zapłaty za niewykonaną usługę. Dlatego właśnie warto zaufać agencji (https://hrpartner.net.pl), która nie będzie zaczynała rozmowy od kwestii zaliczki, a ta rozmowa nawet się na niej nie skończy. Ustaloną kwotę zapłacisz tylko wówczas jeżeli zyskasz już pracownika za jej pośrednictwem. 

Nowe metody rekrutacji – kandydaci gwarantowani

Najlepsze agencje ręczą za proponowanych przez nie kandydatów. Dzięki nowym metodom takim jak na przykład direct search dokładnie wiedzą czyją kandydaturę proponują na konkretne stanowisko. W dobie kryzysu bardzo ważne jest aby od razu mieć w swojej firmie prawdziwych fachowców, a nie poszukiwać ich długo metodą prób i błędów. 


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag rekrutacjatag nols
To warto przeczytać


fot. Ericsson


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: