Poznaj pomysły na nietuzinkowy prezent dla wnuka

11-01-2019, 12:47

Relacja łącząca dziadków i wnuczęta jest absolutnie wyjątkowa. Wie to każdy, kto miał szczęście zbudować trwałą więź z seniorami. Szczególnie, gdy wnuk lub wnuczka są jeszcze dziećmi, dziadkowie uwielbiają je rozpieszczać i obsypywać podarunkami. Jeżeli pociecha ma już niemal wszystko i nie chcesz kupować kolejnej bezsensownej zabawki z plastiku, zaszczep w niej pasję kolekcjonowania absolutnie wyjątkowych przedmiotów.

mat partnera

1. Wyjątkowe znaczki pocztowe

2. Ekskluzywna kolekcja rzadkich monet – niebanalny prezent dla wnuka

 

Wyjątkowe znaczki pocztowe – dla przekazania rodzinnej kolekcji i zarażenia niebanalną pasją

Rozbudzenie pasji kolekcjonowania to jedna z piękniejszych rzeczy, którą dziadkowie mogą nauczyć swoich wnuków i wnuczki. Sumienne, wieloletnie zbieranie unikatowych przedmiotów uczy wytrwałości, doceniania każdego egzemplarza z osobna, daje też dużo radości, dumy i satysfakcji. Jeżeli chcesz zaszczepić w dziecku zamiłowanie do czegoś konkretnego, możesz obdarować je klaserem. Znaczki pocztowe, dziś zapomniane przez większość, stanowią obiekt pożądania wybranej grupy pasjonatów. Warto pokazać dziecku nie tylko radość, jaką daje kolekcjonowanie, gdy z wypiekami na policzkach przeczesuje się sklep filatelistyczny w poszukiwaniu unikatów, a więc na wartość sentymentalną kolekcji, ale również na realną cenę rynkową rzadkich egzemplarzy. Uzbierane przez lata polskie znaczki można w odpowiednim momencie sprzedać z dużym zyskiem i sfinansować nimi coś ważnego. Jeżeli chodzi o rozwijanie pasji, to przy pomocy znaczków można pobudzić zamiłowanie do konkretnych motywów i zagadnień. Sprzyjają temu kolekcje tematyczne, poświęcone między innymi tematom naukowym (np. astronomia, biologia) lub wybranym krajom (Japonia, Islandia itp.). Szeroki wybór znaczków pocztowych oferuje sklep internetowy https://znaczkopol.pl/.

 

Ekskluzywna kolekcja rzadkich monet – niebanalny prezent dla wnuka

Rzadkie monety cechują się z reguły znaczną wartością rynkową. Jeżeli chcesz sprezentować wnukowi lub wnuczce wyjątkowy podarunek, który będzie nie tylko symbolem ciągłości pokoleniowej w Twojej rodzinie, ale również będzie miał wartość materialną, obdaruj pociechę swoją kolekcją monet. Nawet jeśli dziecko nie złapie bakcyla, a numizmatyka nie okaże się dla niego zbyt interesująca, będzie mogło w przyszłości spieniężyć kolekcję i zainwestować pozyskane w ten sposób środki w inne dobra. Rzadkie numizmaty, oprócz rzeczywistych względów sentymentalnych, stanowią jeden ze sposobów lokacji kapitału i ochrony go przed utratą wartości.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag znaczki pocztowetag prezentytag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: