Portfel elektroniczny - mPay Wallet

15-10-2015, 11:34

Spółka mPay zaprezentowała nowy produkt poszerzający dotychczasową ofertę – mPay Wallet, czyli certyfikowany portfel w technologii MasterPass.

MasterPass to usługa typu "portfel elektroniczny", w którym zarejestrować można swoje karty płatnicze i dokonywać zakupów w sklepach internetowych bez konieczności każdorazowego podawania danych karty. Płatności zabezpieczane są tzw. mPIN-em, czyli czterocyfrowym PIN-em eliminującym konieczność korzystania z kodów CVV/CVC dostępnych na karcie.

Do mPay Wallet wprowadzono uwierzytelnianie metodą OTP, czyli za pomocą każdorazowo wysyłanego SMS-a.

mPay Wallet w początkowej fazie jest dostępny w wydaniu przeglądarkowym. Z czasem, spółka planuje również udostępnić portfel w formie aplikacji mobilnej, czyniąc go w całości spójnym z obecną aplikacją mPay, która na dzień dzisiejszy umożliwia m.in. opłacenie postoju w strefie płatnego parkowania czy kupienie biletu w komunikacji miejskiej, a także przekazywanie środków pomiędzy użytkownikami.


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag portfel elektronicznytag mPay Wallettag mPay
To warto przeczytaćRSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Serwisy specjalne: