Portal ślubny – najlepsze źródło informacji dla przyszłej Pary Młodej

21-03-2017, 10:47

Każda przyszła Para Młoda pragnie zorganizować ślub i wesele zgodnie ze swoimi wyobrażeniami i marzeniami. Młodzi szukają inspiracji, które nakierowałyby ich przy wyborze koloru sukni ślubnej oraz stylu całego wesela, a także pomogłyby im zdecydować się na własny motyw przewodni uroczystości. Poszukują wszędzie, w czasopismach, na organizowanych targach ślubnych lub też dopytują innych, którzy tematyką ślubną interesują się lub zajmują zawodowo. Gdy już obiorą własny styl uroczystości, rozpoczyna się etap organizacyjny, etap poszukiwania konkretnych osób i firm branży ślubno-weselnej.

portal weselny

Najłatwiej jednak potrzebną im wiedzę przyszłe Pary Młode pozyskają w sieci internetowej. Internet w XXI wieku, to największe źródło informacji we wszystkich dziedzinach życia i nauki. Jest to oczywiste i nie ma potrzeby nikogo o tym przekonywać.

Dla osób przygotowujących się do tych uroczystych przedsięwzięć jest do dyspozycji bardzo duża liczba internetowych portali ślubnych. Jedne kładą główny nacisk na informacje związane z najnowszą modą i aktualnymi trendami oraz zamieszczają opinie i porady ekspertów w branży ślubnej. Inne natomiast podają użytkownikom bardziej praktyczną informację w postaci katalogów zawierających oferty firm, które świadczą swe usługi w różnych specjalnościach. Wśród dużej liczby portali ślubnych jest kilka wiodących, często odwiedzanych i posiadających duży zasób informacji o rynku usług weselnych.

Jednym z tych wiodących portali ślubnych jest portal wesele123.pl , który wyróżnia się nowoczesnością i bardzo przydatnymi funkcjonalnościami. Nie ogranicza się on jedynie do katalogu firm oferujących usługi, co jest obecnie standardem wśród portali, ale poszedł on znacznie dalej i aktywnie pomaga przyszłym Młodym Parom w poszukiwaniu usługodawców. Narzędziem służącym do tych poszukiwań jest aplikacja o nazwie „integrator usług”.

Największą zaletą „integratora usług” dla Narzeczonych jest istotna oszczędność ich własnego czasu i trudu traconego na poszukiwania usługodawców. Korzystanie z tej funkcjonalności jest proste. Składamy e- mailowe zapytanie o możliwość wykonania usługi na planowanym przez nas weselu. Podajemy przy tym jego datę i miejsce oraz określamy nasze potrzeby i wymagania. Następnie po krótkim czasie otrzymujemy gotową odpowiedź zawierającą listę kilkunastu firm, które deklarują gotowość świadczenia potrzebnej nam usługi, z potwierdzeniem terminu jej wykonania w dacie naszego przyszłego wesela. Odpada więc mozolne i zajmujące nam wiele czasu wydzwanianie do firm figurujących w katalogu oraz nudne powtarzanie zapytania o ich wolny termin w dniu wesela. W ostatnim już etapie, spośród chętnych do wykonania usługi kilkunastu firm, wybieramy tylko te oferty, które najbardziej nam odpowiadają i tylko na nich skupiamy nasze dalsze działania związane z wytypowaniem najlepszego oferenta. Dodatkową, ale istotną zaletą portalu ślubnego wesele123.pl , jest też jego wyświetlanie w wersji mobilnej, przydatne zwłaszcza dla osób dużo korzystających z telefonów.

Portal ślubny wesele123.pl to nie tylko nowoczesne rozwiązania i możliwości techniczne przydatne na każdym etapie organizowania uroczystości. To także ogromne źródło informacji, opinii i porad w każdym temacie ślubno-weselnym. To także miejsce, gdzie przyszła Para Młoda może znaleźć inspirację i własne pomysły, które następnie z tym przyjaznym portalem  będzie realizować


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag portal ślubny
To warto przeczytać


fot. Fotolia


fot. Ceneo


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.