Ponad 800 specjalistów przeszkolonych z bezpieczeństwa i zarządzania IT

PATRONAT MEDIALNY 01-07-2016, 11:03

840 profesjonalistów IT z całej Polski zdobyło aktualną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania IT podczas wiosennej edycji Roadshow Axence.

W dniach 9.05-17.06.2016 r. w 8 miastach (Olsztyn, Łódź, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Wrocław) odbyło się 9 szkoleń. Ich uczestnicy mieli okazję m.in.:

  • dowiedzieć się, jak powinna wyglądać wzorowa polityka bezpieczeństwa,
  • poznać dobre praktyki i najskuteczniejsze sposoby walki z zagrożeniami dla firmowych sieci,
  • zobaczyć, jak oszczędzić czas i pieniądze dzięki sprawnemu i nowoczesnemu zarządzaniu IT z Axence nVision.

Solidna dawka wiedzy eksperckiej

Pięciu prelegentów, w tym trzech partnerów merytorycznych, wygłosiło łącznie 54 h wykładów. Wśród gości specjalnych znaleźli się Michał Mizgalski, Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji z itsbl.pl, Marcin Wojna, Dyrektor zarządzający Auditoria Audyty Informatyczne oraz dr inż. Marcin Bieńkowski, niezależny dziennikarz IT. Software Asset Management i audyty legalności oprogramowania, inwentaryzacja sprzętu, monitorowanie aktywności pracowników czy bezpieczeństwo zewnętrznych nośników danych to tematy, jakie wzbudziły najgorętsze zainteresowanie uczestników szkoleń.

Licencje, gadżety, upominki

Każdy z uczestników szkoleń otrzymał za darmo komercyjne licencje na oprogramowanie Axence nVision, imienny certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz Pakiet Startowy, w skład którego wchodziły napój energetyczny Władca Sieci, notes, długopis, smyczka i czyścik do telefonu. Dodatkowo w ramach konkursów rozdano wiele upominków m.in. licencje na Office 365, powerbanki, klawiatury, koszulki itd. Całe przedsięwzięcie po raz kolejny okazało się dużym sukcesem.

– Serdecznie dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, aktywność oraz wiele miłych e-maili z podziękowaniami za organizację. Zainteresowanie szkoleniami było ogromne. Otrzymaliśmy ponad 1200 zgłoszeń i chociaż uruchamiane były listy rezerwowe, nie udało się zaprosić wszystkich chętnych. Jednak nic straconego! Na pewno zorganizujemy kolejne odsłony Roadshow. O szczegółach będziemy informować na bieżąco – mówi Elżbieta Waluś, Koordynator ds. Marketingu i Eventów w Axence.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Roadshow Axence i na poniższej infografice:

Roadshow Axence

 

Informacje o firmie Axence
Axence od ponad 10 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Flagowy produkt firmy, oprogramowanie Axence nVision, odpowiada na potrzeby administratorów i oficerów bezpieczeństwa IT w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Rozwiązania Axence zainstalowano dotychczas na ponad 600 000 urządzeń, a liczba ta stale się powiększa.

Zapisz


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031