Polskie ubrania dla dzieci: kolekcje dla mam i córek!

19-02-2020, 07:03

Wspólna garderoba mam i córek to nic nowego – podbieranie ubrań przez nastoletnie dzieciaki to standard. Dzielenie się ubraniami zbliża, buduje wspólne poczucie gustu i przyjemne wspomnienia. Z tej wyjątkowej relacji matki i córki skorzystał polski producent ubranek dla dzieci - firma TUSS. Dzięki temu powstały wyjątkowe kolekcje ubrań dla mam i córek – inspirowane wspólną stylistyką, materiałami i grafiką. Czy tak odważny i oryginalny styl przyjmie się w Polsce?

odzież dzieci kobiety

Odzież dziecięca – producent nie musi iść z nurtem!

Uderzmy się w pierś – czy nie wszystkim nam powoli nie nudzą się już cukierkowe ubranka dla dzieci z bawełny, na których widnieją obrazki z popularnych bajek? Nasze dzieciaki mimo wieku, mają już poczucie gustu i doskonale wiedzą co na sobie noszą. Nic więc dziwnego, że córki czasem przymierzają „mamine” szpilki albo sukienki o wiele rozmiarów za duże. Chcą być jak mama! Producent ubrań dziecięcych TUSS postawił właśnie na tę tematykę, starając się zaczerpnąć trochę z mody dziecięcej i trochę z mody dla dorosłych. W ten sposób powstał uroczy i oryginalny miks: ubrania dla mam oraz ich miniaturki dla córek.

To odświeżające i nieszablonowe podejście. Coś, czego polskie ubrania dla dzieci bardzo potrzebowały. Czy kolekcja dla mam i córek będzie przebojem na naszym rodzimym rynku? I tak i nie… na pewno wymaga to odwagi i luźnego podejścia do życia od „tej większej dziewczyny”. Producent ubrań dziecięcych TUSS oferuje mamom coś innego niż szarobury biznesowy outfit, który towarzyszy im na co dzień w pracy. Kolekcje wzorowane na modzie ulicznej to świetna okazja, by wskoczyć w coś luźnego i na nowo poczuć się dzieckiem! Dla wielu mam to powiew świeżości w przepełnionej formalnością garderobie.

Producent ubranek dla dzieci TUSS: czy to ukłon w stronę lepszych relacji z maluchami?

Dowiedzieliśmy się, że pomysły oraz inspiracje do swoich kolekcji, twórczyni marki TUSS bierze z życia. Oprócz chęci stworzenia jakościowej odzieży dziecięcej, kolekcje te są świetną okazją do zbliżenia się matek i córek. Wspólne ubrania sugeruję, że zawsze są w jednym teamie i chociaż na chwile, np. w trakcie wspólnego pikniku lub spaceru z psem, na chwilę zaciera się ta granica pomiędzy dorosłym i dzieckiem. Mama ubiera to samo co córka, więc staje się trochę taka jak ona. Córka zaś nosi to samo co mama, więc przez moment bywa niemal dorosła, taka jak jej największy idol. Jak widać producent ubrań dla dzieci TUSS w swoich kolekcjach przemyca coś więcej niż tylko dobre gatunkowo i ciekawe wizualnie wyroby.

Ubrania dla dzieci – producent poleca kolekcje na wspólne uroczystości!

Który projekt twórczyni marki TUSS może zaliczyć do swoich ulubionych? Uchylono nam rąbka tajemnicy i już wiemy, że do grona tych wyjątkowych należą ubrania dla mam i córek, przeznaczone na wspólne uroczystości, np. wesele. Jednakowy fason sukienki to coś uroczego, ale i eleganckiego. Obie „gwiazdy wieczoru” budzą uśmiech i zaciekawienie pozostałych gości i przykuwają uwagę!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


Tematy pokrewne:  

tag ubraniatag odzieżtag dzieci
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: