Polski startup Rublon uznany za jeden ze 100 wiodących na świecie

informacja prasowa 24-08-2012, 15:23

Rublon został uznany za jeden ze 100 wiodących startupów na świecie przez organizatora najbardziej prestiżowej konferencji startupowej F.ounders (f.ounders.com), w której uczestniczyli m.in. założyciele firm Twitter, Skype, YouTube, LinkedIn i AOL.

Dzięki temu Rublon został zaproszony na START: zamknięte, kilkudniowe spotkanie wybranych startupów, odbywające się w październiku podczas Dublin Web Summit w Irlandii, największej konferencji dotyczącej internetu w Europie. Wraz z Rublonem na spotkaniu pojawią się również Nationbuilder z San Francisco ($6,25 mln finansowania), 6wunderkinder z Berlina ($4,2 mln finansowania), Wrapp ze Stockholmu ($10 mln finansowania) oraz 9gag.com z Hong Kongu (1 miliard wyświetleń miesięcznie).

W START uczestniczyć będą również renomowani inwestorzy (m.in. Google Ventures, Accel Partners, Andreessen Horowitz) oraz znane media (m.in. Reuters, TechCrunch, VentureBeat). Rublon będzie prezentował się podczas Dublin Web Summit nie tylko na scenie, ale również będzie demonstrował swoje możliwości na specjalnym stoisku dostępnym przez cały czas trwania konferencji.

- Możliwość uczestnictwa w START to dla nas wielki zaszczyt i ogromna szansa wybicia się na scenę międzynarodową. Zaplanowaliśmy na tę okoliczność odkrycie pewnej części Rublona, która do tej pory jeszcze nie jest dostępna publicznie - wypowiada się Michał Wendrowski, wynalazca technologii, na której bazuje Rublon.

Zanim Rublon poleci do Dublina, Michał Wendrowski zaprezentuje Rublona na InternetBeta 2012 w Rzeszowie (26–28 września 2012), największej polskiej konferencji dotyczącej internetu.

Firma Adips Sp. z o.o., producent Rublona, obecnie poszukuje strony internetowe, które chciałyby zintegrować Rublona u siebie w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz ułatwienia swoim użytkownikom logowania. Portale zainteresowane integracją są proszone o kontakt pod adresem support@rublon.com. Na blogu Rublona pojawił się artykuł tłumaczący na podstawie siedmiu argumentów, dlaczego strony internetowe nie obejdą się wcześniej czy później bez zastosowania takiego systemu jak Rublon:

7 powodów, dla których powinieneś zintegrować Rublona z Twoją stroną

Rublon Android

O firmie: Rublon zwiększa bezpieczeństwo stron internetowych oraz ułatwia logowanie do nich poprzez zastąpienie haseł zdecentralizowaną mobilną kryptografią. Żeby zalogować się do strony, wystarczy zeskanować Kod Rublona aplikacją Rublon przy pomocy komórki. Jest to najbardziej bezpieczny komfortowy sposób logowania na świecie. Aplikacje mobline Rublon są dostępne dla komórek z systemem Android oraz iPhone. Rozwiązania zaimplementowane w Rublonie są przedmiotem zgłoszeń patentowych. Rublon jest produktem firmy Adips Sp. z o.o. z Zielonej Góry.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag startupytag STARTtag Rublontag Dublin Web Summit


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031