Polar Sport, Euroflorist, AB i Żywiec Zdrój na Roadshow Akademii Unity!

PATRONAT MEDIALNY 23-05-2014, 15:12

Już w poniedziałek 26 maja rusza 5 edycja cyklu bezpłatnych konferencji „E-commerce w praktyce”. Do rozmów o wyzwaniach i trendach w sprzedaży internetowej udało się namówić przedstawicieli firm, od których warto się uczyć e-commerce. Trwają ostatnie dni rejestracji!

W czasie roadshow specjaliści Grupy Unity, TrustedShops, Grupy Raben, Orbitvu, FreshMail oraz Radca Prawny Marianna Poproch-Wesołowska odwiedzą w sumie 4 miasta – Kraków, Wrocław, Poznań i Warszawę. Dzień po dniu spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami, aby zgłębiać z nimi najważniejsze dla e-sprzedawców procesy oraz pokazać, jak konwertować klientów między kanałami on- i offline.

Po raz pierwszy w tej edycji uczestnicy w każdym z miast będą mogli posłuchać przedstawicieli lokalnego rynku, którzy w formule fireside chat odpowiedzą na pytania dotyczące ich e-biznesów, mierzenia się z trendami i głównymi wyzwaniami w ich branży. W Krakowie do takiej rozmowy usiądzie Bartłomiej Rak z firmy Polar Sport. We Wrocławiu swoim doświadczeniem podzieli się Rafał Zaremba, odpowiedzialny za rozwój biznesu w Grupie AB oraz ekspansję w kanale e-commerce zarówno w obszarze B2B, jak i B2C. Na kolejnym przystanku, w stolicy Wielkopolski, na temat specyfiki rynku sprzedaży internetowej kwiatów oraz wyzwań w branży upominków porozmawiamy z Andrzejem Świderskim, dyrektorem zarządzającym w EuroFlorist. Z kolei Marcin Piątkiewicz, ekspert w obszarze sprzedaży oraz zakupów w branży e-commerce, a obecnie Kierownik ds. Aktywacji Internetowych w Żywiec Zdrój S.A., pojawi się w Warszawie. 

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy bezpłatna rejestracja na ecommerce5.evenea.pl.

Bieżące informacje o roadshow śledzić można na www.akademiaunity.pl.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Trusted Shopes, Grupą Raben, Orbitvu oraz FreshMail, a także z patronami medialnymi. 


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930