Pół miliona użytkowników Poczty Gadu-Gadu

01-09-2010, 17:28

22-letnia Patrycja Tomtas została półmilionowym użytkownikiem Poczty Gadu-Gadu, usługi poczty elektronicznej udostępnianej przez GG Network - poinformowali przedstawiciele firmy.

Szansę na zdobycie tytułu i wyjątkowego numeru GaduAIR miał każdy, kto w ostatnim czasie założył konto e-mail w Poczcie Gadu-Gadu. Wygrać mogła tylko jedna osoba. Okazała się nią 22-letnia studentka z Warszawy – Patrycja Tomtas.

>> Czytaj też: Gmail ma sposób na bałagan w skrzynce (wideo)

Sonda
Korzystasz z poczty Gadu-Gadu?
  • Tak
  • Nie
  • Mam swoje konto pocztowe w innym serwisie
wyniki  komentarze

Jak mówi sama Patrycja: (…) jestem bardzo zadowolona z tej poczty, ponieważ jestem często dostępna na GG i sprawdzenie poczty nie jest kłopotliwe (nie trzeba uruchamiać dodatkowej przeglądarki, wpisywać haseł itp. - jak to zazwyczaj bywa w innych pocztach), dodatkowo powiadomienia o nowych mailach wyskakują na pulpicie, co jest świetną sprawą :) No i plus łatwość poruszania się, możliwość szybkiej odpowiedzi.

Patrycja, oprócz honorowego tytułu, otrzymała również specjalny „złoty” numer telefonu w sieci komórkowej GaduAIR.

Poczta Gadu-Gadu
fot. - Poczta Gadu-Gadu
- Szczęśliwej użytkowniczce życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych na rozmowach zarówno za pośrednictwem poczty, jak i poprzez komunikator – mówi Jarek Rybus, rzecznik prasowy GG Network S.A. Te dwie usługi są ze sobą mocno zintegrowane, dzięki czemu można być cały czas w kontakcie - dodaje.

Poczta Gadu-Gadu dostępna jest z poziomu przeglądarki stron WWW, jak i bezpośrednio w komunikatorze Gadu-Gadu (GG 10), a wraz z wydaniem najnowszych wersji – także w telefonie komórkowym, o czym pisaliśmy w Dzienniku Internautów.

>> Czytaj też: GG będzie dostawcą poczty

Wyróżnikiem Poczty Gadu-Gadu jest jej integracja z komunikatorem Gadu-Gadu. Jeśli użytkownik posiada numer GG, po zalogowaniu na konto pocztowe ma dostęp do swojej listy znajomych z komunikatora – z tego poziomu poczty może wysłać do nich bezpośrednio e-mail, a także napisać do znajomych na GG bez potrzeby opuszczania konta poczty.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930