Podróż z Polski do Holandii busem door to door

10-10-2017, 09:06

Podróżowanie busami na terenie Europy to popularna metoda transportu zwłaszcza wśród osób podejmujących zatrudnienie za granicą. Wysokie zainteresowanie zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjnym cenom, mnogości połączeń i wygodzie przejazdu. Prezentujemy najważniejsze informacje na temat podróży busem door to door z Polski do Holandii.

car travel

Na czym polega przejazd door to door?

Ostatnimi czasy alternatywą dla klasycznych połączeń busów stały się przejazdy door to door. Opcja ta polega na wyruszeniu spod wybranego przez pasażera adresu, a nie dworca lub przystanku – jak odbywa się to w przypadku wielu tradycyjnych przewoźników. Analogicznie również koniec podróży ma miejsce w dokładnej lokalizacji podanej przez klienta. Sporym atutem podróży door to door jest przejazd bez przesiadek oraz zauważalna oszczędność czasu i pieniędzy. Pasażerowie nie muszą wydawać dodatkowych środków na dotarcie na dworzec, ani sprawiać sobie kłopotu podczas przemieszcza się z ciężkimi bagażami. Zwolennicy wygody docenią także przejazd komfortowym środkiem transportu w kameralnym gronie.

 

Ile kosztuje podróż busem?

Koszt przejazdu busem z Polski do Holandii uzależniony jest od dokładnych lokalizacji oraz stawek przewoźnika. Istotnym aspektem podczas ustalania ceny jest także waga oraz gabaryty bagażu. Nadprogramowe walizki mogą wiązać się z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty. Busy z Grudziądza do Holandii zazwyczaj pokonują trasę w kilkanaście godzin – od około dwunastu do nawet osiemnastu – w przypadku stolicy kraju. Wówczas cena biletu oscyluje w granicach 200-350 złotych. 

 

Co warto zabrać w podróż?

Podstawowymi kwestiami, o których należy pamiętać podczas wyruszania w kilkunastogodzinną trasę busem jest rozsądne spakowanie bagażu oraz zabranie niezbędnych dokumentów. Warto tez zapewnić sobie komfort podczas podróży, zaopatrując się w: wodę mineralną, kanapkę, środki przeciwbólowe, poduszkę, cieplejszą odzież na noc oraz środki higieny, w postaci chusteczek nawilżonych lub płynu antybakteryjnego. Po przekroczeniu granicy z pewnością przyda się naładowany telefon oraz drobne w walucie euro – skorzystanie z toalety w Europie najczęściej wiąże się z uiszczeniem opłaty. Ostatnią kwestią jest przygotowanie sobie czegoś, co umili czas podczas dłużącej się drogi – może to być książka lub odtwarzacz z ulubioną muzyką.

 

Dowiedz się więcej o przewozach międzynarodowych na: http://www.twoj-bus.pl/oferta


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
fot. NASA
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.