Poczta Polska: wirtualny asystent dobierze najlepszą usługę paczkową

22-03-2012, 17:55

Intuicyjny asystent paczkowy pomoże wybrać najkorzystniejszą usługę oraz system śledzenia paczek. Klienci Poczty Polskiej mogą już korzystać z usługi.

Strona www.paczkapocztowa.pl to platforma internetowa dedykowana wyłącznie przesyłkom paczkowym oferowanym przez Pocztę Polską. Można znaleźć tam informacje o nowych usługach - Przesyłce Biznesowej oraz Przesyłce Gabarytowej, jak również dotychczasowej ofercie paczkowej firmy.

Asystent Paczkowy w Poczcie Polskiej
fot. - Asystent Paczkowy w Poczcie Polskiej
Nowością na stronie jest funkcja asystenta paczkowego. Po wprowadzeniu danych dotyczących wagi przesyłki, interesującego nas czasu doręczenia, wirtualny asystent podpowie nam, która usługa paczkowa Poczty jest najbardziej korzystna pod względem cenowym i logistycznym. Dodatkowo po podaniu wymiarów przesyłki system zaproponuje nam najlepsze opakowanie.

- Segment e-commerce dynamicznie się rozwija, a Poczta Polska jest na nim bardzo aktywna ze swoimi nowymi usługami - mówi Sławomir Żurawski, dyrektor Biura Rozwoju Usług KEP w Poczcie Polskiej. - Nowy serwis paczkowy umożliwia klientom korzystanie z nowoczesnej platformy z funkcjami, które są dla nich najbardziej potrzebne.

Czytaj też: Monopol Poczty na dotrzymanie terminu

Witryna www.paczkapocztowa.pl proponuje również strefę edukacyjną. Znajdziemy tam informacje na temat cen i przygotowywania przesyłek (aplikacja elektroniczny nadawca i wzory druków adresowych).

Platforma umożliwia także dostęp do aplikacji internetowej pozwalającej śledzić przesyłki paczkowe. Korzystanie z niej jest możliwe po wpisaniu numerów paczek. Formularz pozwala na odnalezienie podstawowych informacji na temat przesyłki oraz jej drogi.

Poczta Polska wprowadziła w tym roku na rynek dwie nowe oferty paczkowe rekomendowane m.in. dla branży e-commerce, o czym pisaliśmy już w Dzienniku Internautów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.paczkapocztowa.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930