Po godzinach: Zręcznościówka BulletHeaven 2

27-11-2015, 15:53

BulletHeaven 2 to kontynuacja pierwszej część tej gry, która cieszyła się ogromnym powodzeniem pośród najmłodszych. Gra ta jest przede wszystkim świetnie przygotowaną zręcznościówką i, w przypadku dzieci, może okazać się dosłownie strzałem w dziesiątkę.

Świat tej gry jest dość bajeczny, gdyż naszym bohaterem musimy walczyć z armią ciekawych stworków przypominających często warzywa bądź też owoce. Całość rozgrywa się na dynamicznie przesuwającym się świecie, który może nie jest trójwymiarowy, ale stopień zaawansowania grafiki i tak pozostawia bardzo dobre wrażenie. O co chodzi w tej grze?

Zaczynając swoją przygodę mamy do wyboru kilka sympatycznych postaci, które będą musiały stoczyć trudną walkę z mocno nielubiącymi nas przeciwnikami. W grze nasz bohater bardzo szybko przemieszcza się po planszy i ma do wyboru kilka rodzajów broni, którymi będzie musiał zabijać atakujących go przeciwników. Choć mowa tutaj o zabijaniu to jednak jest to rozrywka w pełni bezpieczna dla najmłodszych, bez krwi, brutalnych scen, bardziej przypominająca po prostu strącanie przeciwników, którzy po zestrzeleniu znikają. Początkowi przeciwnicy tylko biernie stoją i trzeba ich zestrzeliwać, ale im dalej znajdujemy się w poziomie tym robi się trudniej, gdyż przeciwnicy także zaczynają strzelać.

BulletHeaven 2

Tutaj właśnie zaczyna się pole do popisu dla dziecięcej zręczności. Wiele strzałów rozpryskuje się po całej planszy i trzeba je zmyślnie omijać, a nie jest to łatwe, gdyż gra jest bardzo dynamiczna. W trakcie rozgrywki zbieramy także monety wypadające z zabijanych przeciwników, które są niezwykle istotne, gdyż możemy kupować za nie w sklepie dodatkowe bronie i inne ciekawe ulepszenia.

Czy gra jest dobra dla dzieci? Według nas zdecydowanie tak, gdyż przede wszystkim ćwiczy spostrzegawczość i w bardzo skuteczny sposób rozwija zdolności szybkiego myślenia. Gra jest także bardzo zachęcająca przez swój dynamizm. Przygotowana została w taki sposób, że każda rozgrywka może być inna, co dodaje dodatkowego charakteru. Zarówno BulletHeaven 2, jak i wiele innych ciekawych gier dla dzieci, można znaleźć korzystając z portalu poki.pl. Portal cieszy się dużym zainteresowanie pośród najmłodszych, gdyż oferuje gry w pełni bezpieczne.

Autor: Kamil Nosowski
Artykuł powstał w ramach cyklu „Po godzinach”, w którym we współpracy z Poki prezentujemy różne odprężające gry przeglądarkowe dla dzieci i dorosłych.


Tematy pokrewne:  

tag Pokitag po godzinach
To warto przeczytać

fot. chenspec  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: