Płytki klinkierowe – sposób na piękną elewację

31-10-2018, 06:16

Zastanawiając się nad wykończeniem elewacji, warto rozważyć zakup płytek klinkierowych. To niezawodny sposób na uzyskanie niezwykłego efektu. Poza ładnym wyglądem płytki klinkierowe mają wiele innych, cennych właściwości, dzięki którym szybko podbiły serca Polaków. Jednak największym problemem okazuje się ich wysoka cena. Z pomocą przychodzi oferta firmy Mikulska Klinkier. Tutaj każdy znajdzie produkt dla siebie.

mat partnera

Fot. fotolia.com, 191018573 | Autor: bildlove

Skąd takie zamieszanie wokół klinkieru? Jest to materiał doskonale chroniący przed bardzo niskimi temperaturami. Dzięki temu możemy umieszczać go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jednak tym, co szczególnie przysporzyło mu wielbicieli, jest ponadczasowa, piękna estetyka. Klinkier pasuje wszędzie, niezależnie od stylizacji, którą preferujemy, ponieważ występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Dlatego znajdziemy go w wariantach w sam raz dla aranżacji nowoczesnych, jak i tych klasycznych. Płytki elewacyjne zewnętrzne wykonane z tego materiału mogą być zarówno chropowate, o nieregularnej krawędzi, jak i lśniące oraz gładkie. Duży wybór faktur i barw powoduje, że klinkier idealnie wpisuje się w wymagania osób szukających najwyższej jakości oraz oryginalnej, eleganckiej estetyki.

Jakby tego było mało, tego typu płytki posiadają jeszcze więcej zalet. Ich powierzchnia jest odporna na powstawanie pleśni i grzybów. Są bezproblemowe w czyszczeniu, ponieważ nie wykazują podatności na trwałe zabrudzenia. Posłużą przez wiele lat, wciąż wyglądając jak nowe, gdyż wykazują odporność na ścieranie, rysowanie i gięcie. Klinkier jest wyjątkowo trwały, nieśliski, a więc bezpieczny (może być stosowany również tam, gdzie przebywają dzieci i osoby starsze), oraz niezaprzeczalnie modny. Elewacja wykonana z tego materiału będzie mieć dodatkowy wpływ na właściwości termoizolacyjne. Płytki klinkierowe są zdecydowanie cieńsze i lżejsze od cegieł z tego materiału. Ich montaż jest nieskomplikowany, dzięki czemu bez problemu wykonamy go nawet samodzielnie, zmniejszając koszty remontu.

Gdzie szukać tanich płytek klinkierowych?

Biorąc pod uwagę wszystkie plusy, które posiada klinkier, nie dziwi, że jego ceny w większości miejsc są dość wysokie. Sprawia to, że wiele osób szybko zniechęca się do zakupu, tym bardziej w przypadku płytek służących do całościowego wykończenia elewacji budynków. W sieci znajdziemy wiele artykułów, w których fachowcy i ich klienci narzekają na to, że płytki klinkierowe są wyjątkowo drogie… a tak naprawdę, wystarczy dobrze poszukać i skorzystać z tych najbardziej konkurencyjnych ofert!

Jedną z najlepszych opcji na rynku jest firma Mikulska Klinkier, w której asortymencie znajdziemy płytkę klinkierową elewacyjną lub ceramiczną od takich marek jak CHR, Wienerberger, Roben, Feldhaus, Vandersanden, Muhr, Leopold Engels, Rodruza, Nelissen, Przysucha, Paradyż, Cerrad, Stroher, ABC, Interbau, Gres Aragon, Korzilius ,Jopek, Osmose, Ekoklinkier, czy Caprice. Tak szeroki wybór produktów od renomowanych firm może wzbudzić konsternację. Jednak to prawda: Mikulska Klinkier oferuje zaskakująco korzystne, przystępne ceny, dzięki czemu każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich możliwości i oczekiwań.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Płytki klinkierowetag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: