Plebiscyty Branżowe ORŁY nową możliwością dodatkowej formy marketingu

03-08-2018, 12:49

Co przedsiębiorcy daje przywilej powieszenia tego logo w firmie? Czy warto brać udział w plebiscytach?

mat partnera

Podkreślenie pozycji na rynku

Przystępując do plebiscytu zwróć uwagę jaka jest jego idea. Projekty, w których każdy wygrywa nie są dobrym pomysłem. Warto, żebyś sprawdził też jakie dokładnie są kryteria oceniania. To wszystko ma wpływ na wartość znaku. Jeśli spełniasz wymagania, może on stać się świetnym narzędziem marketingowym.

Znak znakowi nierówny

Informacja o wygranej na Twojej ścianie ma podnieść prestiż firmy. Jest to wyróżnienie na tle konkurencji. Wartość znaku i jego renomę podnoszą z pewnością restrykcyjne kryteria oceny. Innymi słowy - logo, do którego przyznania kwalifikuje się każdy lub prawie każdy - nie będzie nigdy znaczyć.

Nie ma nic za darmo? Niekoniecznie!

Pewnie spotkałeś się już z konkursami, w których warunkiem zgłoszenia kandydatury jest uiszczenie wpisowego. Alternatywą dla takich projektów są Plebiscyty Branżowe ORŁY. Organizatorzy wyróżniają wiele branż między innymi: stomatologię, optykę, rachunkowość, fryzjerstwo, kosmetykę, florystykę, naukę jazdy, fotografię i wiele innych. Udział w plebiscycie jest darmowy i porównano praktycznie wszystkie firmy dla poszczególnych kategorii. Pod uwagę wzięte są zarówno przedsiębiorstwa małe i średnie, co więcej każdy ma szansę na wyróżnienie, ponieważ klasyfikację oparto na istniejących już ocenach klientów w internecie. Organizatorzy podkreślają, że zależało im na obiektywnej ocenie, dlatego każdą z firm poddali szczegółowej analizie. Nie ograniczają się jedynie do portali branżowych, do klasyfikacji ogólnej sprawdzają wszystkie dostępne oceny oraz ważna jest też liczba opinii – do tego celu używają narzędzi opartych o nowoczesne technologie. Takie narzędzia pozwalają sprawdzić analizowaną firmę pod kątem każdej wzmianki zawierającej ocenę w internecie.

Udział w plebiscycie

Zarówno udział jak i wyróżnienie na stronach internetowych Orłów są dla przedsiębiorców darmowe. Plebiscyty Branżowe ORŁY przygotowały dla laureatów możliwość skorzystania z materiałów marketingowych, które są opcją dobrowolną, ponieważ wiążą się z opłatą. W takiej sytuacji warto spojrzeć na to z innej perspektywy. Samą ideą plebiscytu jest wyróżnienie tych firm, których poziom satysfakcji wyrażany przez klienta w internecie jest bardzo wysoki. Każdy laureat zdobył ocenę w klasyfikacji minimum 8 punktów w 10 stopniowej skali. To co szczególnie warte jest uwagi to fakt, że nawet jeśli firma nie chce skorzystać z części płatnej dalej promowana jest na stronie całkowicie za darmo.

Zestaw marketingowy

Decydując się na nabycie pakietu marketingowego zostaną ci dostarczone: dyplom w antyramie z informacją o przyznanym wyróżnieniu, tabliczka ze szkła akrylowego oraz list gratulacyjny. Dodatkowo otrzymasz możliwość posługiwania się logiem Orłów. Materiałów możesz użyć do podkreślenia swojej pozycji na rynku, ale też zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z usług Twojej firmy. W końcu takie wyróżnienie przyznawane jest tylko najlepiej ocenianym. Dla przyszłych klientów to zapowiedź, że wyjdą od Ciebie zadowoleni. Pamiętaj, że zgodnie z założeniami nikt spoza listy laureatów nie może poprosić o przesłanie tych produktów, innymi słowy nie da się kupić wygranej.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: