Pirates on Shore w Warszawie i Poznaniu

informacja prasowa 29-05-2014, 12:59

Już w czerwcu dwa miasta w Polsce zostaną opanowane przez najbardziej pirackie wydarzenie Pirates on Shore, skierowane do startupów.

Piraci? Ale o co chodzi…?

European Pirate Summit jest jedną z najciekawszych konferencji startupowych, która integruje europejskich przedsiębiorców. Podczas wydarzenia trwającego przez pięć dni w Kolonii spotka się ponad 2000 przedsiębiorców, deweloperów, inwestorów i Bitcoinmaniaków.

Przed nadchodzącą edycją załoga European Pirate Summit wybrała się na podbój kontynentu. Wyprawa nazwana Pirates on Shore rozpoczyna się 4 czerwca i będzie trwać trzy tygodnie. Postoje są zaplanowane w 16 miastach, w tym w Warszawie (10 czerwca 2014, Reaktor) oraz w Poznaniu (11 czerwca 2014, Stary Browar).

open reaktor

Tak było w Reaktorze w zeszłym roku podczas TechCrunch Meetup Warsaw

Agenda

Każde ze spotkań na trasie pirackiej eskapady to okazja do spotkania z inwestorami z Niemiec (potwierdzony jest m.in Max Gurvits, partner w Teres Capital) i Polski, a także szansa na udział w European Pirate Summit. Będzie też piwo i dużo dobrego networkingu!

Konkurs startupów

Śmiałków, którzy mają chęć wypłynąć na głęboką wodę, zapraszamy do udziału w konkursie startupów. Zwycięzca pojedzie do Kolonii na European Pirate Summit. Aby wziąć udział w walce o bilet na EPS, należy zgłosić się drogą mailową do kapitana statku (borys@reaktorwarsaw.com), a podczas wydarzenia zaprezentować swój startup.

Sponsoring

Do udziału zapraszamy także wilków morskich, którzy finansowo zechcą wesprzeć wydarzenie, szczególnie przedstawicieli funduszy VC i kancelarie prawne. Chętnych prosimy o kontakt mailowy na adres borys@reaktorwarsaw.com lub telefoniczny +48795158581.

Rejestracja

Warszawa:

Poznań:

Zapraszamy na pokład, arr!


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy