Pioneers Festival: Przyszłość nowych technologii i wpływ przedsiębiorczości na społeczeństwo

PATRONAT MEDIALNY 16-09-2013, 12:15

W dniach 30-31 października br. w Wiedniu odbędzie się kolejna edycja Pioneers Festival. Podczas wydarzenia będzie można spotkać znanych przedsiębiorców z całego świata, inwestorów, przedstawicieli mediów, entuzjastów oraz pionierów różnych dziedzin i obszarów nowych technologii.

Pioneers Festival

Na festiwalu pojawią się m.in. Stephen Lake (CEO Thalmic Labs, MYO), Generał Pete Worden (kierownik NASA Ames Research Center), Peter Platzer (założyciel NanoSatisfi), Adam Cheyer (twórca Apple’s Siri), Phil Libin (CEO Evernote) i wielu innych.

W trakcie wydarzenia odbędzie się panel dyskusyjny pt. Operacje w przestrzeni kosmicznej - Prywatne vs Rządowe, podczas którego przedstawiciel NASA oraz NanoSatisfi będą dyskutowali o przyszłości przemysłu lotniczego oraz programów kosmicznych. Rozmowę będzie moderować Olivia Solon z magazynu Wired.

Podczas Pioneers Festival odbędzie się także europejska premiera technologii MYO, która umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami za pomocą gestów. Prezentację poprowadzi Stephen Lake, prezes Thalmic Labs, firmy, która jest producentem tego rozwiązania, wraz dwoma wspólnikami. 

Z kolei Charles Adler, współzałożyciel Kickstartera, oraz Tom Hulme z IDEO London i OpenIDEO będą dyskutować na temat wpływu przedsiębiorczości na społeczeństwo. 

Uczestnicy wydarzenia będą mieli również niepowtarzalną okazję dołączyć do rozmowy z prezesem Evernote podczas Meet&Greet z Philem Libinem. Osoby zainteresowane spotkaniem mogą ubiegać się o to, przesyłając trzy najważniejsze pytania (formularz), które chcieliby zadać Philowi na scenie.

Podczas Pioneers Festival odbędzie się także konkurs dla startupów (Pioneers Challenge) oraz wydarzenia umożliwiające prezentację swojego pomysłu na biznes - Pioneers Showroom i Pioneers 90'' Pitches.

Szczegóły oraz bilety wejściowe na stronie:

pioneers.io/festival


Tematy pokrewne:  

tag Pioneers Festivaltag patronat DI
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930