Pigułki Wiedzy: Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie?

PATRONAT MEDIALNY 13-05-2012, 10:35

W poniedziałek 14 maja o godz. 20 odbędzie się transmisja online spotkania z ekspertem, podczas którego zostaną nagrane kolejne Pigułki Wiedzy. Na pytania odpowie Bartosz Nosiadek - przedsiębiorca, który osiągnął sukces, tworząc od zera swoją działalność gospodarczą. W chwili obecnej jest właścicielem firmy inwestującej w nieruchomości.

Bartosz Nosiadek, autor książki „Zarabianie prawdziwych pieniędzy”, podczas 2-godzinnego spotkania online odpowie na następujące pytania:

Jak rozkręcić sprzedaż w małej firmie, nie wydając znacznych pieniędzy na reklamę?

Rozkręcając biznes, rzadko mamy do dyspozycji spory kapitał. Trudno ten fakt pogodzić z kosztowną reklamą, która przecież jest dźwignią handlu. Ekspert Pigułek Wiedzy podzieli się wiedzą na temat efektywnego docierania do klientów, bez konieczności rujnowania budżetu.

Jak zbudować sieć partnerów polecających usługi Twojej firmy?

Bardzo korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy jest posiadanie szerokiej liczby osób polecających przedmiot jego działalności. Taki stan rzeczy nie tylko zwiększa sprzedaż, ale także buduje renomę marce.

Jak skutecznie sprzedać klientowi produkt lub usługę?

Umiejętność sprzedawania jest sztuką, którą niektóre osoby wysysają z mlekiem matki, inni muszą się jej po prostu nauczyć. Jest to o tyle ważne, że sprzedaż jest przecież sensem prowadzenia działalności. Posłuchaj, co na ten temat ma do powiedzenia ekspert.

Z jakiego źródła czerpać kontakty do promocji usług swojej firmy?

Bartosz Nosiadek przekaże z własnego doświadczenia, jak promować swoją firmę w sposób tani i skuteczny. Wbrew powszechnej opinii, jest to możliwe. Wystarczy wiedzieć CO, JAK i KIEDY zrobić. W ramach tej Pigułki Wiedzy otrzymasz odpowiedź na te pytania.

Złóż zamówienie, aby wziąć udział w transmisji online

Decydując się na zakup Pigułek Wiedzy przed premierą ich nagrania, możesz oszczędzić 30 zł i wziąć udział w transmisji online spotkania z ekspertem. Uzyskasz także możliwość zadania własnego pytania oraz otrzymasz bonusowe Pigułki Wiedzy, które powstaną w efekcie pytań od uczestników.

Więcej informacji na stronie: www.pigulkiwiedzy.tv

Zobacz: Pigułki Wiedzy: Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo?


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031