Pigułki Wiedzy: Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego? (wideo)

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 17-07-2012, 00:00

Bartosz Nosiadek jest przykładem człowieka, który nie posiadając kapitału i znajomości, dorobił się fortuny przed 30. rokiem życia. Cóż takiego wiedział, czego nie wiedzieli inni, że to właśnie jemu się udało?

Możesz się o tym przekonać, zamawiając zestaw Pigułek Wiedzy z jego udziałem, które do piątku 20 lipca dostępne są w promocyjnej cenie. Pigułki Wiedzy to maksymalnie 15-minutowe nagrania wideo, które plasują się gdzieś pomiędzy książką a tradycyjnym szkoleniem. Ceną są zbliżone do książek, ale dają możliwość wirtualnego obcowania z ekspertem, dzięki czemu wiedza jest przyswajana zdecydowanie łatwiej.

Bartosz Nosiadek, autor książki „Zarabianie prawdziwych pieniędzy”, to osoba, która ma misję, dzieli się wiedzą i realnie chce pomagać innym. W Dzienniku Internautów informowaliśmy o zainicjowanej przez niego akcji charytatywnej, w ramach której w kilka dni udało się zebrać 18 tys. zł potrzebnych na rehabilitację i leczenie czteroletniej Amelki.

W materiale wideo pt. „Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego?” (trwającym łącznie 63:37 min) Bartosz Nosiadek odpowiada na następujące pytania:

 • Jak od zera zbudować 2000 zł dochodu pasywnego w 3 lata? (14:24 min)

Wytworzenie dochodu pasywnego jest kluczem do osiągnięcia niezależności finansowej. Dochód ten charakteryzuje fakt, iż nie musimy poświęcać czasu na jego wytworzenie. Aby to osiągnąć, trzeba wiedzieć, jak umiejętnie inwestować zgromadzone środki. Największym problemem jest często brak tych środków i pytanie "ale jak to zrobić, jak nie mam co inwestować?". Specjalista w zakresie inwestowania i przede wszystkim praktyk, który to osiągnął samodzielnie, odpowie na pytanie, jak zgromadzić niezbędne środki na inwestycje oraz w jaki sposób je inwestować.

 • Jak realnie i płynnie przejść w 3 lata drogę od pracownika do inwestora? (15:47 min)

Ekspert udzieli wskazówek, w jaki sposób wyzwolić się z konieczności pracy na etacie w taki sposób, by wzbogacać się na inwestycjach. Każdy z nas ma w sobie żyłkę do interesów. Wystarczy ją w sobie odnaleźć. Odpowiednia wiedza uprości drogę do osiągania sukcesów i niezależności zawodowej.

 • Jak zwiększyć sprzedaż w nowo założonej firmie, nie mając kapitału i znajomości? (14:40 min)

Sensem istnienia przedsiębiorstwa jest sprzedaż wyprodukowanych dóbr. Sztuką jest osiągnąć zadowalający wynik sprzedażowy, gdy firma dopiero "raczkuje". Jest to trudna sztuka, ale z pomocą eksperta Pigułek Wiedzy zwiększenie sprzedaży może stać się prostsze, niż myślisz.

 • 2 sposoby na dochód pasywny, o których nigdy nie słyszałeś (8:37 min)

Jeżeli już wiesz, co to jest dochód pasywny, to wiesz również, że warto go wytworzyć. Niestety łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Trudno od razu wpaść na pomysł, który okaże się dobrym biznesem, czy trafić w 100% opłacalną inwestycję. Jednak nie ma powodów do niepokoju, gdyż ekspert zaproponuje 2 sposoby, by kwota na Twoim koncie systematycznie się powiększała, bez większego wysiłku z Twojej strony. Wystarczy, że wcielisz w życie proponowane gotowe rozwiązania.

Zamawiając powyższy zestaw Pigułek Wiedzy, otrzymasz także inspirujące materiały dodatkowe:

 • Możliwość odroczenia zapłaty podatku od nieruchomości (2:56 min)
 • Inwestycje w nieruchomości pod wynajem. Co musisz wiedzieć (5:59 min)
 • Podstawowa zasada inwestowania w nieruchomości (1:14 min)

Poniżej zamieszczamy krótkie wideo na zachętę:

Zamów: Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego?

Z kolei w materiale wideo pt. „Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie?” (trwającym łącznie 67:27 min) Bartosz Nosiadek odpowiada na następujące pytania:

 • Jak rozkręcić sprzedaż w małej firmie, nie wydając znacznych pieniędzy na reklamę? (14:45 min)

Rozkręcając biznes, rzadko mamy do dyspozycji spory kapitał. Trudno ten fakt pogodzić z kosztowną reklamą, która przecież jest dźwignią handlu. Ekspert Pigułek Wiedzy podzieli się wiedzą na temat efektywnego docierania do klientów bez konieczności rujnowania budżetu.

 • Jak zbudować sieć partnerów polecających usługi Twojej firmy? (14:58 min)

Bardzo korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy jest posiadanie szerokiej liczby osób polecających przedmiot jego działalności. Taki stan rzeczy nie tylko zwiększa sprzedaż, ale także buduje renomę marce.

 • Jak skutecznie sprzedać klientowi produkt lub usługę? (15:02 min)

Umiejętność sprzedawania jest sztuką, którą niektóre osoby wysysają z mlekiem matki, inni muszą się jej po prostu nauczyć. Jest to o tyle ważne, że sprzedaż jest przecież sensem prowadzenia działalności. Posłuchaj, co na ten temat ma do powiedzenia ekspert.

 • Z jakiego źródła czerpać kontakty do promocji usług swojej firmy? (13:02 min)

Bartosz Nosiadek przekaże z własnego doświadczenia, jak promować swoją firmę w sposób tani i skuteczny. Wbrew powszechnej opinii, jest to możliwe. Wystarczy wiedzieć co, jak i kiedy zrobić. W ramach tej Pigułki Wiedzy otrzymasz odpowiedź na te pytania.

Zamawiając powyższy zestaw Pigułek Wiedzy, otrzymasz także inspirujące materiały dodatkowe:

 • Czy warto docierać do dużych firm prowadząc DG? (1:40 min)
 • Skuteczne pozyskiwanie kontaktów od klientów (1:40 min)
 • Od czego zacząć biznes w nieruchomościach? (2:15 min)
 • Jak zarobić na posiadanej nieruchomości prowadząc DG? (4:29 min)

Poniżej zamieszczamy krótkie wideo na zachętę:

Zamów: Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie?

Standardowo zestawy czterech Pigułek Wiedzy kosztują po 40 zł, ale teraz - do piątku 20 lipca - można je kupić za 25 zł, a jeśli zamówisz oba opisane wyżej pakiety, to zapłacisz 40 zł (zamiast 80 zł poza promocją).

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej w tych materiałach wideo, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupione Pigułki Wiedzy nie spełnią Twoich oczekiwań, w dowolnym terminie i bez zbędnych pytań będziesz mógł odzyskać 100% zainwestowanych w nie pieniędzy.

Zobacz także inne Pigułki Wiedzy


To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  kalkulator OC mfind
pozycjonowanie


Aplikacja InPost Mobile

zabawki dla dzieci

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« strona główna  -  do góry ^
Serwisy specjalne: