Pigułki Wiedzy: Co trzeba wiedzieć, by prowadzić dobrze prosperujący biznes?

PATRONAT MEDIALNY 27-03-2012, 08:13

We czwartek 5 kwietnia o godz. 20 odbędzie się transmisja online spotkania z ekspertem, podczas którego zostaną nagrane kolejne Pigułki Wiedzy. Na pytania odpowie Marek Zabiciel - doświadczony menedżer zajmujący się konsultacjami oraz doradztwem odnośnie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Marek Zabiciel, autor książek „Jak wygrać w biznesie” oraz „Program rozwoju firmy”, podczas 2-godzinnego spotkania online odpowie na następujące pytania:

Jak efektywnie przeanalizować sytuację na rynku przed rozpoczęciem działania?

Każda armia, nim wyruszy w bój, wypuszcza niewielki oddział, by zbadał teren, na którym stoczy się bitwa. Każdy przedsiębiorca, który chce odnieść sukces, musi poznać obszar, w jakim przyjdzie mu działać oraz konkurencję, którą musi pokonać, by cieszyć się długą i zyskowną egzystencją na rynku. Osobom prowadzącym biznes często wydaje się to skomplikowane, trudne i kosztowne. Są jednak proste sposoby na to, jak to robić efektywnie, skutecznie i tanio.

Jak wykorzystać swoje umiejętności przy budowaniu biznesu?

Wiele godzin spędzonych w szkolnych ławach, praca, która była tylko „na chwilę”, szkolenia, na których obecność była zbiegiem okoliczności. Uważaj, bo za chwilę okaże się, że żadna z poświęconych godzin nie była zmarnowana. Dowiedz się, jak wykorzystać to, co już umiesz (choć może wydawać Ci się to nieprzydatne), by być lepszym od tych, którzy dopiero się tego uczą.

Żelazna zasada, czyli co zrobić, by wyróżniać się spośród konkurencji?

Jedną z żelaznych zasad rynku jest: kto się nie wyróżnia, ten znika w otchłani. Jak sprawić, by przedmiot naszej działalności był atrakcyjniejszy niż konkurencji? Ekspert Pigułek Wiedzy odpowie na to pytanie i pomoże zmienić szkodliwe przyzwyczajenia, które być może uniemożliwiają dynamiczny rozwój Twojego biznesu.

Co trzeba zrobić, by klient do Ciebie wracał po więcej?

Zadowolony klient, to lojalny klient. W jaki sposób sprawić, by wizyty kupujących nie były jednorazowe?

Złóż zamówienie, aby wziąć udział w transmisji online

Decydując się na zakup Pigułek Wiedzy przed premierą ich nagrania, możesz oszczędzić 30 zł i wziąć udział w transmisji online spotkania z ekspertem. Uzyskasz także możliwość zadania własnego pytania oraz otrzymasz bonusowe Pigułki Wiedzy, które powstaną w efekcie pytań od uczestników.

Więcej informacji na stronie: www.pigulkiwiedzy.tv

Czytaj także: 15 minut - to wszystko, czego potrzebujesz. Czy Pigułka Wiedzy zadziała?


Źródło: Pigułki Wiedzy
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy