Pierwsze w Polsce Targi eHandlu już w maju

07-04-2011, 23:19

Nawet 100 dostawców usług i rozwiązań wspomagających handel w internecie oraz 800 przedstawicieli sklepów internetowych w roli zwiedzających może pojawić się na Targach eHandlu, które odbędą się 20 maja w Poznaniu.

Cel, jaki wyznaczył sobie organizator – Fundacja Polak 2.0, może zostać osiągnięty bardzo szybko. Już pierwsza pula stoisk na Targi eHandlu została sprzedana w mniej niż 24 godziny.

Zainteresowanie ze strony przyszłych zwiedzających, czyli przede wszystkim właścicieli sklepów internetowych i handlujących na platformach aukcyjnych, jest równie duże: przez pierwsze 2 dni zarejestrowało się ponad 200 osób. Zachętą do przyjazdu do Poznania i odwiedzenia Targów mają być ekskluzywne oferty specjalne, które przygotowują wszyscy wystawcy.

>> Czytaj też: Sklepy internetowe chcą być bezpieczne

- Organizujemy Targi eHandlu po to, aby rozwiązać problem właścicieli wielu sklepów internetowych. Problem ten nie różni się zbytnio od problemu zwykłego konsumenta uzbrojonego w dostęp do internetu. Ilość rozwiązań i usług dla handlujących w internecie jest ogromna, wybór optymalnego dostawcy nie jest łatwy. Targi to idealna platforma do fizycznego spotkania się, wymiany doświadczeń, potrzeb i oczekiwań. Dobre decyzje biznesowe nie mogą opierać się wyłącznie na opiniach wyczytanych na forach dyskusyjnych czy analizie strony internetowej dostawcy - twierdzi Prezes Fundacji Adam Zygadlewicz.

Targi startupów DemoCamp organizowane przez Fundację Polak 2.0
fot. Fundacja Polak 2.0 - Targi startupów DemoCamp organizowane przez Fundację Polak 2.0
Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentują się dostawcy platform do e-handlu, oprogramowania „pudełkowego”, porównywarki cen, agencje pozycjonerskie, programistyczne, e-marketingowe, dostawcy usług kurierskich, wsparcie sprzedaży na Allegro czy mobile commerce. Będzie można poznać zarówno ludzi stojących za najważniejszymi w Polsce rozwiązaniami e-commerce, jak i ich plany na przyszłość.

Od 2009 roku Fundacja organizuje też Shopcamp, czyli cykliczne, ogólnopolskie konferencje nastawione na wymianę praktycznych doświadczeń związanych z prowadzeniem handlu w internecie.

>> Czytaj też: Zaufane sklepy nagrodzone przez Ceneo

Za pośrednictwem strony internetowej można pobrać bezpłatny bilet dla zwiedzających oraz dokonać zakupu stoiska. Druga pula stoisk została udostępniona 6 kwietnia, a trzecia - ostatnia - będzie dostępna od 20 kwietnia.

Targi eHandlu odbędą się w piątek, 20 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 11. Wszystkie informacje na temat Targów - w tym na bieżąco aktualizowaną listę wystawców - można znaleźć na stronie: www.targiehandlu.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31