Pierwsze buciki dla dziecka – kiedy i jakie?

26-03-2018, 06:15

Nasze stopy są podstawą. To na nich dzień w dzień przemierzamy kolejne kilometry. Dlatego istotna jest wygoda i komfort. Nie może nas nic uciskać, a przynajmniej nie powinno. Ważne, zatem aby mieć wygodne buty. Bardziej istotna wydaje się kwestia pierwszego w życiu obuwia. Jakie buciki niemowlęce występują na rynku?

Ta gałąź biznesu jest niezwykle dobrze rozwinięta. Liczba producentów, a co za tym idzie i wzorów, ogromna. Mamy zatem, buciki niemowlęce w formie kapci, które wyglądają raczej jak skarpety ze wzmocnioną podeszwą. Taki design nie dziwi, wszak maluszek na początku raczej raczkuje i dopiero zaczyna uczyć się stawiania pierwszych kroków. W ofercie producentów można znaleźć również piękne małe sandałki czy modne trampki, baletki a nawet sneakersy. Wiadomo, że w życiu nawet tak młodego człowieka pojawiają się też szczególnie ważne okazje, jak na przykład chrzest. Producenci bucików niemowlęcych, również i tu starają się zaspokoić oczekiwania klientów. Mamy zatem, pełna ofertę pięknie zdobionych maleńkich cudeniek. Cena bucików niemowlęcych waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, a nawet stu złotych.

Pamiętać jednak trzeba, że nawet w tej kwestii najważniejsze jest życie i zdrowie maluszka, zatem buciki niemowlęce muszą spełniać również określone wymagania. Po pierwsze, materiał, z jakiego są wykonane nie może być w żaden sposób uczulający. Niemowlę często bada świat nie tylko przez sam dotyk, ale też poprzez smak. Innymi słowy, kładzie napotkane przedmioty do buzi. Wyobraźmy sobie sytuację, że bucik niemowlaka niepostrzeżenie znalazł się w jego ustach. Jeśli materiał ma w sobie związki uczulające, może się to skończyć, co najmniej, wysypką. Następna kwestia, to możliwość oderwania się małych elementów, które dziecko może połknąć. Ważne jest też, aby buciki niemowlęce miały podeszwę antypoślizgową.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Kodilla


fot. ODO24


fot. cytech


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

suplementy
« Maj 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: