PARP przygotuje przedsiębiorstwa do współpracy z sąsiadami

16-06-2011, 17:44

Pod koniec czerwca w siedzibie PARP odbędą się bezpłatne warsztaty, których celem jest pomoc w stworzeniu uniwersalnego profilu działalności przedsiębiorstwa, by można było godnie współpracować z zagranicznymi firmami.

Seminarium, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu Net4Biz, przeznaczone jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani:

  • nawiązaniem kontaktów z zagranicznymi partnerami biznesowymi,
  • przygotowaniem się do udziału w giełdach kooperacyjnych i misjach handlowych,
  • stworzeniem ciekawego opisu działalności firmy, którym będzie można posługiwać się przy okazji licznych imprez kooperacyjnych i który zachęci potencjalnych partnerów biznesowych do współpracy.

Sonda
Czy Twoja firma nawiązuje kontakty handlowe z zagranicznymi przedsiębiorcami?
  • tak
  • nie
  • nie wiem
wyniki  komentarze

Spotkanie będzie miało charakter seminarium połączonego z interaktywnymi warsztatami, dlatego też każdy z uczestników powinien przynieść ze sobą laptop z modułem Wi-Fi.

>> Czytaj też: AIP Business Link będą wspierać przedsiębiorczość

Seminarium-warsztat pt. „Jak skutecznie dotrzeć do zagranicznych partnerów biznesowych?" odbędzie się 29 czerwca 2011 r. w siedzibie PARP przy ul Pańskiej 81/82 W Warszawie w sali 1.11 w godzinach od 10:00 do 13:30.

Wypełnione formularze (dostępne tutaj) można wysyłać do 24 czerwca 2011 r., e-mailem (magdalena_zwolinska@parp.gov.pl) lub faksem (0-22 432 70 46). Udział w seminarium jest bezpłatny.


Źródło: PARP
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy