Pakiety telewizyjne z neostradą - bez opłat przez pół roku

22-09-2010, 09:17

Pół roku bez opłat i trzy miesiące na próbę - to nowa oferta pakietów telewizyjnych, którą wprowadziła Telekomunikacja Polska. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, którzy zamówią neostradę z telewizją lub przedłużą umowę i jednocześnie zdecydują się na dodatkowy pakiet programów telewizyjnych.

Sonda
Posiadam telewizję cyfrową:
  • W pakiecie
  • Osobno
  • Nie posiadam telewizji cyfrowej
wyniki  komentarze

TP obniżyła też ceny wybranych pakietów. Średni miesięczny koszt najbogatszego z nich - L+HBO+Orange Sport - wynosi 45 zł.

>> Czytaj też: UPC: Pakiet TVP dla kibiców za darmo

Nowy cennik usług TP
fot. - Nowy cennik usług TP
Najbardziej korzystna jest oferta przy umowie na 24 miesiące - klient ogląda wybrany pakiet przez pół roku za darmo, a przez pierwsze 3 miesiące korzysta z niego na próbę. Oznacza to, że w tym czasie może z niego zrezygnować bez konsekwencji. Przy umowie na 12 miesięcy klienci mogą oglądać wybrany pakiet bezpłatnie przez pierwsze 2 miesiące, a okres „na próbę" wynosi 1 miesiąc.

Ponadto wszyscy klienci, którzy w promocji zamówią jeden z niższych pakietów, otrzymają dodatkowo na próbę darmowy dostęp do kanałów znajdujących się w bogatszym pakiecie L. Z kolei klienci, którzy nie wykupią pakietu HD (FOX Life HD, Nat Geo Wild HD, MTVNHD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD oraz TVP HD), otrzymają go od TP na miesiąc bezpłatnie.

>> Czytaj też: Co pisać do europosłów w sprawie Pakietu telekomunikacyjnego?

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.tp.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy