Ortografia Twoją mocną stroną

06-03-2020, 17:56

Osiągnij sukces z naszą platformą dyktanda.pl. Ucz się ortografii, jednocześnie bawiąc się rozwiązując dyktanda. Kto powiedział, że ortografia i zasady poprawnej pisowni to nudne, żmudne regułki. Pomimo, że ciężko jest zapamiętać, wszystkie wyjątki, nie jest to niemożliwe. Jedynym, skutecznym sposobem na opanowanie całości materiału z ortografii, są systematyczne dyktanda, które rozwiążesz. Zastanawiasz się, czy znajdziesz tu dyktando dla siebie?

dyktanda.pl

Dyktanda dla klas 1,2,3,4,5,6,7,8

Na naszej stronie internetowej znaleźć możemy dyktanda dla wszystkich klas szkół od 1-8. Każdy znajdzie coś dla siebie pod względem wymagań edukacyjnych. W ofercie dyktand, mamy możliwość wyboru długości rozwiązywanego dyktanda. Dzięki czemu, możemy kontrolować ile czasu zajmuje nam każde rozwiązywane dyktando.

Dyktanda online innowacyjną metodą nauki ortografii

Zapomnijmy o kartce papieru i ołówku. W niepamięć pójdą też zakreślone błędy na kartkach papieru. Dzięki stronie dyktanda.pl umożliwimy Ci rozwiązywanie dyktand w formie online. Wystarczy Ci komputer i dostęp do internetu. Dzięki temu, masz możliwość opanowania ortografii, w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Błędy, które popełnisz podczas rozwiązywania dyktand, system automatycznie wykryje i uzasadni. Dzięki czemu efektywniejsza stanie się Twoja nauka. A podstawy zasad poprawnej pisowni, będziesz mieć w małym palcu.

Ciesz się z efektów nauki dużo szybciej

Pamiętaj, aby odnieść wymarzony sukces i opanować całość materiału z zasad poprawnej pisowni, konieczne jest systematyczne rozwiązywanie dyktand. Dzięki temu, błędy, które raz popełnisz, zapamiętasz i w przyszłości zapewne ich unikniesz. Efekty nauki ortografii, będą od razu widoczne przy wypełnianiu kolejnych dyktand. A poziom nauki automatycznie wzrośnie do góry.

dyktanda.pl

Wybierz temat i do dzieła!

Na stronie dyktanda.pl ponadto możemy wybrać temat dyktanda, które chcemy rozwiązać. Dzięki temu, każdorazowo możemy urozmaicić sobie zadanie, zróżnicowaną tematyką. Twoim pierwszym zadaniem, jest wybranie odpowiedniego poziomu dyktanda,w zależności do której klasy uczęszczasz, jego tematu i kolejno przystąpić do działania. Czy uda Ci się bezbłędnie rozwiązać dyktando? Spróbuj i przekonaj się sam.

Ortografia to nie tylko nauka, ortografia to zabawa

Każdy tekst, jest odrębną historią, w której brakuje literek. Podejdź do dyktanda, jak do klasycznego rebusu. Niech to będzie zagadka, którą chcesz bezbłędnie rozwiązać. Przebrnij przez cały tekst, uzupełniając po kolei brakujące literki, a na koniec ujrzysz wynik. Jeśli będziesz kierować się zasadami poprawnej pisowni, bez problemu uzyskasz ocenę pozytywną.

Podejmij wyzwanie i osiągnij sukces.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag dyktando
To warto przeczytać

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Serwisy specjalne: