Orbitrek magnetyczny dla Pań i Panów

21-01-2019, 11:31

Czy zauważyliście pewną zależność, że wchodząc na strefę cardio, najczęściej możemy spotkać zawodników, którzy rozgrzewają się za pomocą takich maszyn, jak popularny orbitrek magnetyczny? Dlaczego akurat ta metoda jest najczęściej wybierana, skoro w ogół stoi dużo więcej ciekawych maszyn, jak steppery, automatyczne schody, bieżnie i różnego rodzaju rowery.

Żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie, należy nieco mocniej zagłębić się w temacie sportu i aktywności fizycznej, ponieważ w dużej mierze wszystko zależy od tego, jak poruszamy się oraz jakie partie ciała aktywujemy podczas wysiłku. Orbitrek magnetyczny aktywuje niemal całe ciało, ponieważ poruszamy zarówno nogami, jak i ramionami – w przypadku rowerów, bieżni itp. są to jedynie dolne kończyny, więc jest to zupełnie inny rodzaj wysiłku. Powiedzmy sobie nieco więcej na temat tego ciekawego wyposażenia, które z pewnością zdążyło Was już zainteresować.

Orbitrek magnetyczny może stanąć w Waszych domach

Nowy asortyment nie należy wcale do drogich, ponieważ orbitrek magnetyczny od rekomendowanego dystrybutora to koszt rzędu 400-500 złotych. Czy to dużo? Wystarczy porównać ceny z bieżniami, które potrafią kosztować o wiele więcej. Posiadacie wtedy gwarancję, że sprzęt, który wybieracie jest nowy, fabrycznie zapakowany i wolny od wad – chociaż czasem problemy mogą pojawić się podczas dostawy, dlatego warto sprawdzać zawartość opakowania bezpośrednio przy kurierach, by w razie ewentualnych problemów wykonać protokół zniszczeń.

Jeśli tego nie zrobicie, firma sprzedająca Wam produkty może nie zaakceptować zwrotu, informując, że póki niesporządzony zostanie dokument z kurierem, to nie są oni w stanie potwierdzić, że zamówienie nie zostało zniszczone celowo przez użytkowników. Orbitrek magnetyczny to dość delikatne narzędzie podczas transportu, dlatego podczas wysyłki warto dokupować ubezpieczenie. Jest to kwestia kilkudziesięciu złotych, a uchroni Was przed stratą kilkuset i w razie problemów otrzymacie zwrot.

Niektóre elementy trzeba składać samodzielnie. Wtedy także bądźcie ostrożni i podchodźcie do tego z pewną dozą delikatności. Szczególnie umiejętności manualne nie są potrzebne, ponieważ wszystko jest skonstruowane tak, by ograniczyło się jedynie do przykręceniu kilku śrub. Użytkownicy otrzymują dodatkowo bardzo obszerną instrukcję obsługi, dzięki czemu dowiedzą się, jak krok po kroku złożyć swój sprzęt. Z pewnością będzie to wyjątkowo fajna zabawa, która dostarczy Wam ogromną ilość frajdy ze składania swojego asortymentu.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytaćfot. Kaspersky


RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: