Orange: Telewizja Tu i Tam - w telewizorze, komputerze, smartfonie i tablecie

08-05-2012, 19:11

Od dziś klienci Orange Polska mogą oglądać filmy i programy telewizyjne na różnych urządzeniach. W Telewizji Tu i Tam przez trzy miesiące mają bezpłatny dostęp do ponad 20 kanałów telewizyjnych i 50 filmów na życzenie.

W Telewizji Tu i Tam można oglądać ponad 20 popularnych kanałów telewizyjnych, a także filmy na życzenie. Przez pierwszy miesiąc promocji klienci będą mieć dostęp do 30 tytułów, w tym takich hitów, jak "Vicki Cristina Barcelona", "Jak zostać królem", "Amelia", "Między Światami" czy "Jestem Miłością". Później co miesiąc 10 filmów zostanie zamienionych na nowe - w sumie w czasie promocji klienci będą mogli obejrzeć bezpłatnie 50 filmów.

Telewizja Tu i Tam jest dostępna na ekranie telewizora - w ramach Orange TV (usługi TV oferowanej w technologii kablowej, tj. IPTV, oraz satelitarnej), przez internet - na ekranie komputera po zalogowaniu na www.orange.pl oraz poprzez specjalną aplikację mobilną - na ekranie telefonu komórkowego. Można także włączyć ten sam program lub film na kilku urządzeniach jednocześnie.

Czytaj też: Cyfrowy Polsat już pracuje nad telewizją mobilną

Na start Telewizji Tu i Tam przygotowano aplikację mobilną dla systemu Android - jest ona do pobrania z Google Play. W najbliższym czasie planowane jest wdrożenie aplikacji także dla innych systemów, m.in. iOS oraz Symbian. Obecnie klienci korzystający z telefonów z systemem Symbian mogą oglądać kanały telewizyjne dostępne w Telewizji Tu i Tam na portalu WAP pod adresem: tuitam.orange.pl

Dla klientów, którzy będą korzystać z telewizji Tu i Tam poprzez urządzenia mobilne, Orange przygotował specjalny Pakiet Multimedia. Klienci otrzymają w nim miesięcznie 1200 minut na transmisję TV i plików wideo ze strefy m.orange.pl/tv, nielimitowany dostęp do usługi Pakiet Orange World oraz pakiet 500 MB na przesyłanie danych. Miesięczny koszt pakietu to 15 zł z VAT. Użytkownicy planów taryfowych: Pantera 300, Pantera 450, Pantera 750 i Pantera iPhone 550 korzystają z dostępu do Pakietu TV w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy