Orange: Mobilna Telewizja za darmo przez cały weekend

25-02-2011, 13:28

W najbliższy weekend wszyscy klienci Orange będą mogli bezpłatnie wypróbować mobilną telewizję w komórce. Testując usługę, można będzie bez ograniczeń oglądać kanały telewizyjne na żywo oraz seriale i programy rozrywkowe.

Usługi Mobilnej Telewizji w Orange umożliwiają dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo, m.in.: 4 fun tv, TVN 24, TVN Meteo, TVN Turbo, BBC World, Cartoon Network, MTV i National Geographic. Oprócz tego użytkownicy mogą oglądać specjalne wersje ulubionych seriali i programów rozrywkowych, np.: Usta Usta, Klub Szalonych Dziewic, Majka, Blondynka, Hotel 52, Pierwsza miłość, Kryminalni, Odwróceni, Ranczo, M jak miłość, Kaczor Duffy czy Królik Bugs.

>> Czytaj też: Telewizja mobilna: nowa oferta zachęci operatorów?

Sonda
Oglądasz programy telewizyjne w telefonie komórkowym?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Z tych i innych propozycji będzie można skorzystać za darmo w drugiej edycji promocji Weekendy z Orange, czyli już w najbliższy weekend – od godz. 20 w piątek 25 lutego do godz. 23.59 w niedzielę 27 lutego. W czasie trwania promocji Połączenie z Orange World będzie bezpłatne.

Aby przetestować mobilną telewizję, wymagany jest telefon komórkowy z przeglądarką internetową. Aby skorzystać z usługi, należy wejść na stronę m.orange.pl/tv. Klienci używający telefonów z systemem operacyjnym Android mogą też pobrać na telefon Orange Tv Player dostępny bezpłatnie w Android Shop. Aplikacja ułatwia bezpośredni dostęp do blisko 40 kanałów telewizyjnych, a także przeglądanie online programu telewizyjnego i wyszukiwanie kanałów według kategorii tematycznych.

>> Czytaj też: Polkomtel i P4 odpierają ataki UOKiK ws. telewizji mobilnej

Weekendy z Orange to propozycja dla klientów Orange, dzięki której w każdy ostatni weekend miesiąca będą oni mogli bezpłatnie poznawać i testować wybrane usługi dodatkowe na telefon. Można z niej korzystać niezależnie od rodzaju oferty abonowanej przez klienta, wymagana jest jednak aktywna karta SIM w sieci Orange.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930