Onyx Boox Poke 3 - 6-calowy ekran i ośmiordzeniowy procesor. Poznaj najszybszy na polskim rynku kompaktowy czytnik e-booków

13-01-2021, 12:29

Wielu przeciwników czytników e-booków narzeka na wolną reakcję technologii E-Ink. Onyx Boox Poke 3 skutecznie zwalcza ten stereotyp.

Najnowszy czytnik Onyx Boox Poke 3 wyposażono w procesor Qualcomm Octa-core oraz 2 GB pamięci RAM. Do tego otrzymamy podświetlenie z regulacją barwy – doskonałe do wieczornej lektury, Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz) czy baterię 1500 mAH. Poza tym za sprawą sklepu Google Play można pobierać setki dostępnych aplikacji i samodzielnie decydować o możliwościach urządzenia. Warto także zwrócić uwagę na przeglądarkę internetową, która w przeciwieństwie do większości czytników, działa naprawdę zadowalająco i pozwala na lekturę artykułów prosto z sieci. Ciekawym dodatkiem jest także mikrofon.

Poke 3 ma ponadto nowoczesne USB-C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive), które posiada większość smartfonów. Oznacza to o jeden kabel mniej w szufladzie. Do nowości można również zaliczyć bardzo szybkie Bluetooth 5.0, no i oczywiście Android 10.

Proponowana cena urządzenia na Czytio.pl to 869 zł.

onyx boox poke 3 czytnik ebooków***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Poke 3tag Onyx Booxtag czytnik ebooków


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy