OnLocation: właściciele nieruchomości zarobią

16-07-2011, 17:12

Serwis ma gromadzić lokalizacje, które w późniejszym czasie będą wykorzystywane pod plany zdjęciowe i filmowe. W ten sposób użytkownicy, udostępniając domy, mieszkania i posesje, mają otrzymać nowe źródło dochodu.

Sonda
Udostępniłbyś swoje miejsce zamieszkania na potrzeby zdjęć do filmu?
  • tak, za godziwe wynagrodzenie
  • tak, bez problemu
  • nie
wyniki  komentarze

- Jesteśmy agencją, która gromadzi lokalizacje, promuje je oraz pośredniczy między stronami w trakcie trwania procesu wynajmu lokalizacji. Do naszej bazy można dodać każdą nieruchomość, wystarczy, że jej treść będzie zgodna z regulaminem OnLocation.pl. Żadnych ograniczeń co do ilości dodanych lokalizacji, żadnych opłat manipulacyjnych z tytułu ich zamieszczania - wyjaśnia Krzysztof Kostkiewicz, twórca serwisu.

Serwis zbiera dane z całej Polski. W każdej chwili można dodać lub usunąć swoją lokalizację z bazy. Nie zamykamy się tylko na Warszawę, nasza usługa kierowana jest do wszystkich miast w Polsce. Pożądane są wszystkie lokale - od pięknych domów, przez garaże i hale, po małe domki sezonowe - dodaje Kostkiewicz.

OnLocation w swoim założeniu ma również za zadanie pozyskiwać odbiorców zgłoszonych lokalizacji, w związku z tym swoją ofertę kieruje zarówno do właścicieli nieruchomości, jak i osób, które poszukują lokali pod plany zdjęciowe.

W bazie OnLocation znajdują się miejsca, w których kiedyś być może powstanie film lub serial
fot. - W bazie OnLocation znajdują się miejsca, w których kiedyś być może powstanie film lub serial
Serwis zajmie się formalnościami związanymi z wynajmem mieszkania - stanie się pośrednikiem. Właściciel OnLocation zapewnia, że nie udziela informacji dotyczących adresu lokalizacji czy danych kontaktowych do ich właścicieli bez ich wcześniejszej zgody. Jako standard naszej pracy gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności z właścicielem lokalizacji poprzez zautomatyzowanie systemu wynajmu - przekonuje pomysłodawca.

Model biznesowy przewiduje pobieranie opłat tylko od osób wynajmujących lokalizację z bazy, dzięki czemu właściciele nieruchomości nie ponoszą żadnych kosztów.

>> Czytaj także: Tanie, proste i ergonomiczne – domy parterowe


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930