Oferta dla najmłodszych

13-01-2020, 06:18

Rozwój dziecka szczególnie w pierwszych latach życia jest niezwykle ważny. Z jednej strony wymaga obecności i wsparcia rodziców, a z drugiej takich narzędzi, które będą motywować do poznawania świata oraz zasad, jakie w nim obowiązują. Takie budzenie ciekawości, atrakcyjna edukacja oraz zaspokajanie potrzeb najmłodszych i nieco starszych powinno nam towarzyszyć, gdy wybieramy odpowiednią zabawkę.

  1. W katalogu produktów
  2. Dopasuj zabawkę do wieku dziecka?
  3. Bezpieczne rozwiązania
sklep z zabawkami

W katalogu produktów

Odnieść można czasem wrażenie, że dzieci mają niemalże wszystko, a każda kolejna okazję – święta, urodziny czy też inne spotkania są okazją do tego, by coś podarować. I najczęściej nasza uwaga skupia się na zabawkach, ponieważ sprawiają one najwięcej przyjemności. Z drugiej strony ilość propozycji może przyprawić o ból głowy. Sklep z zabawkami to szereg produktów takich jak klocki, pojazdy, gry, lalki, gadżety elektroniczne. By w tym natłoku rzeczy się nie zgubić, warto zainteresować się tym, co lubi dziecko, a nie tylko tym, co jest popularne  reklamowane. Czasem zamiast najnowszej Barbie lepszym prezentem będzie szmaciana lalka, a drewniane klocki stają się bardziej kreatywnym dodatkiem niż zabawkowy smartfon.

Dopasuj zabawkę do wieku dziecka?

Przed zakupem zabawki warto porozmawiać z rodzicami, co tak naprawdę może sprawić maluchowi przyjemność, czego jeszcze nie ma lub o czym marzy. Pasjonat historii może ucieszyć się z gry strategicznej, a miłośnik przyrody z małego laboratorium badawczego. Poza tym tanie zabawki to doskonałe narzędzie do wspólnego spędzania wolnego czasu i w czasach, gdy takich aktywności jest coraz mniej, to warto wykorzystywać to, że dziecko, chce z nami pograć, tworzyć czy też rozmawiać. Odpowiednie gry rozwijają umiejętności. Mogą być świetną lekcją języka obcego lub fizyki, rozwijają wyobraźnię, a także pozwalają uporać się z problemami. Nic tak jak wspólna zabawa nie uczy rywalizacji i tego, że czasem się przegrywa, a czasem wygrywa.

Bezpieczne rozwiązania

Mądra zabawka to bezpieczna rozrywka. Przy wyborze zwracaj uwagę na oznaczenia, konkretne certyfikaty oraz informacje producenta o tym, dla dzieci w jakim wieku przeznaczył grę, układankę czy lalkę. To, że spodoba się ona tobie, bo może być na przykład sentymentalnym powrotem do dzieciństwa, nie oznacza wcale, że będzie interesująca dla malucha, który żyje już w zupełnie innym świecie. Poza dostosowaniem zabawki do wieku dziecka, warto również zwrócić uwagę na jego umiejętności oraz możliwości. Rowerek, na którym będzie bało się jeździć, naprawdę nie sprawi radości maluchowi ani satysfakcji rodzicom.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag sklep z zabawkami
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne: