Odnowiony Transportoid już dostępny na Android, iOS oraz Windows Phone

14-10-2015, 21:16

Podstawową funkcją bezpłatnej aplikacji Transportoid jest ułatwienie poruszania się transportem publicznym, czy też możliwość zoptymalizowania planu podróży.

Aplikacja opiera się na aktualnych rozkładach jazdy komunikacji miejskiej. Użytkownicy programu mogą poruszać się na w 60 ośrodkach miejskich na terenie całej Polski. Transportoid umożliwia przeglądanie tras przejazdu poszczególnych linii, sprawdzenie umiejscowienia przystanków oraz objazdów, a także wyznaczanie tras przejazdu.

Zaktualizowany Transportoid posiada funkcję automatycznego przypomnienia o dacie końca  ważności biletu okresowego, co pomoże uniknąć nieprzyjemności związanych z jazdą „na gapę” i płacenia mandatów. Aplikacja posiada również opcjonalną możliwość sortowania listy przystanków według odległości od aktualnej lokalizacji użytkownika, a także funkcję interaktywnej mapy. To udogodnienie pozwala na bieżące śledzenie trasy przejazdu, dzięki czemu użytkownik nie musi tracić czasu na poszukiwanie swojej lokalizacji i nigdy nie ominie przystanku, na którym chce wysiąść.

Aplikacja działa w trybie offline na systemie Android oraz Windows Phone. Oznacza to, że po ściągnięciu wszystkich rozkładów jazdy ma się do nich stały dostęp bez konieczności łączenia się z internetem.

Transportoid umożliwia także zakup biletów komunikacji miejskiej.


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: