Odkurzacze bezworkowe – rewolucja w każdym domu

03-03-2016, 11:57

Jednym z najbardziej uciążliwych obowiązków domowych jest odkurzanie. Wydaje się to być banalna czynność, która z pomocą odkurzacza nie powinna sprawiać najmniejszych problemów, prawda? Tak myśli każdy, dopóki nie przyjdzie mu samemu zmierzyć się z porządkami i kurzem biorącym się znikąd. W rzeczy samej – znikąd. Największą zmorą odkurzania jest ta dziwna przyczynowość, że chwilę po zakończonym sprzątaniu, wszędzie widać nowy napływ brudu, w powietrzu unoszą się drobinki kurzu, a sprzątającego ogarnia frustracja i nieustannie krążące w głowie pytanie – po co mi to było? Jest na to sposób! Wystarczy się tylko przyjrzeć, jaki błąd popełniamy jeszcze przed rozpoczęciem porządków, w chwili zakupu odkurzacza. Kupujemy byle-co. A co dzieje się potem już każdy wie.

Czy więcej znaczy lepiej?

W chwili obecnej na rynku możemy znaleźć kilka tysięcy modeli odkurzaczy. Zanim przystąpisz do kupna, warto wiedzieć, czy potrzebujesz sprzętu ręcznego czy automatycznego, przenośnego bądź centralnego, jaki rozmiar będzie dla Ciebie najwygodniejszy… ale najważniejszą rzeczą, tą, która będzie Ci się później śniła po nocach jest decyzja, czy będzie to odkurzacz bezworkowy czy klasyczny, workowy. Dostępność wielu modeli nie ułatwia zadania – różnice między nimi są pozornie niewielkie, jednak przy bliższych oględzinach okazuje się, że bardzo istotne. Zanim zaczniesz rozpatrywać szczegóły zastanów się dobrze i wyklucz spore grono potencjalnych kandydatów, aby uniknąć nieprzyjemnego rozczarowania. Odkurzacz bezworkowy ma w sobie pojemnik, wykonany z plastiku lub innego sztucznego tworzywa, w którym zbiera się brud i kurz. Z dużą skutecznością pochłania alergeny i brud, sierść zwierząt i wszystko, co napotka na drodze. Tylko uwaga! Decydując się na taki sprzęt, weźmy pod uwagę sytuację na rynku. Każdy dobry, sprawdzony produkt ma swoich nieudanych następców – tańszych, jednakże gwarantujących duże kłopoty. Sięgając po odkurzacz bezworkowy podejmijmy mądrą decyzję, wybierając sprzęt warty swojej ceny, dobrej jakości, taki, który wystarczy na lata. Przykład? http://www.rowenta.pl/Pages/catalog/Vacuum-Cleaners/Bagless-vacuum-cleaners.aspx Możemy wybrać spośród kilku, zróżnicowanych ceną i zastosowaniem modeli, każdy z nich będzie jednak gwarancją, że mądrze wydaliśmy pieniądze.

Co to znaczy taniej?

Odkurzacz workowy wydaje się być wariantem tańszym, jednakże po głębszym zastanowieniu… czy tak jest w rzeczywistości. Odkurzacz bezworkowy będzie o około 50-100 zł droższy od jego odpowiednika z workiem w środku. Koszty worków papierowych wynoszą 10 do 30 zł na kilka miesięcy, co więcej – odkurzacz tradycyjny zmniejsza swoją siłę ssania wraz z zapełnieniem, co daje dwa rozwiązania: częste wymiany worka lub częstsze i mniej efektywne sprzątanie. Koszt wyrównuje się po kilku miesiącach. A Twój zaoszczędzony czas? Jaką ma wartość określ już samodzielnie. Odkurzacze bezworkowe, wyposażone w filtry HEPA 13 zatrzymują ponad 99% zanieczyszczeń, modele o dużej mocy dadzą gwarancję efektywnie posprzątanego pomieszczenia. W tym przypadku pójście na łatwiznę nie popłaca. Sprawdź wybrany model pod takim kątem.

Odkurzacz to zabójca

Brutalne, lecz jednak prawdziwe stwierdzenie. Podstawowym celem odkurzania mieszkania jest osiągnięcie czystości – zarówno tej wizualnej, jak bakteriologicznej. Odkurzacz ma pochłaniać roztocza, alergeny i bakterie, niszczyć pyły, oczyszczać w stopniu maksymalnym, w jakim to możliwe. A czy trzymając w sobie worek z tym, co zebrane z mieszkania pozbywamy się realnie zanieczyszczeń, czy tylko dajemy sobie złudne poczucie porządku i czystości? Odkurzacz bezworkowy to sprzymierzeniec w walce o zdrowie Twoje i Twoich dzieci, dzięki multi-cyklonicznej technologii, gwarantuje najwyższą skuteczność oddzielania kurzu oraz zapewnia stałą, wysoką jakość ssania.

Niezależnie od tego, jaki odkurzacz wybierzesz, pamiętaj - dom nie posprząta się sam. Jednakże, z dobrym pomocnikiem, sprzątanie będzie o wiele szybsze, łatwiejsze i bardziej efektywne. Przemyśl, sprawdź, nie daj się oszukać. Postaw na sprawdzone rozwiązanie.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytaćfot. Kasperskyfot. bongkarn
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: