O tym, co nas może uleczyć podczas Startup Sprint Zdrowie

informacja prasowa 12-01-2013, 09:47

Pod koniec stycznia w Poznaniu odbędzie się Startup Sprint Zdrowie - doskonała okazja do stworzenia rozwiązań, które mogą rozwinąć sektor zdrowia w Polsce i nie tylko.

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, podczas których uczestnicy pod okiem mentorów opracowują innowacyjne, dedykowane danej branży rozwiązania. Projekty powstałe podczas styczniowego Startup Sprintu mają nawiązywać do szeroko rozumianego zdrowia – medycyny, farmacji, rehabilitacji, dietetyki. Takie, które pomogą lekarzom, pacjentom, pracownikom medycznym oraz osobom pracującym w tej ważnej, lecz niezwykle skomplikowanej branży.

Wydarzenie rozpoczyna się w piątek 25 stycznia po południu prezentacjami pomysłów i dyskusjami nad możliwością ich rozwinięcia. W sobotę i niedzielę uczestnicy pracują nad rozwojem projektów, tak aby w niedzielę 27 stycznia, podczas końcowych prezentacji, móc zaprezentować model biznesowy oraz podstawową wersję produktu końcowego.

Finałowe prezentacje oglądane są przez Jury złożone z mentorów oraz menadżerów inwestycyjnych. Zwycięzcy otrzymują nagrody, a najlepsze projekty mają szansę na inwestycję.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają deweloperów, sprzedawców, marketerów i designerów. Wszystkich tych, którzy chcą kreatywnie spędzić weekend. Udział w Startup Sprint Zdrowie mogą wziąć zarówno osoby, które pracują już nad rozwinięciem swojego pomysłu na biznes, jak i te, które przygotują projekt specjalnie na to wydarzenie lub przyjdą po to, by przyłączyć się do któregoś z zespołów.

Czytaj także: Pigwa z własnego ogródka – na co pomaga? Poznaj niezwykłe właściwości

Szczegóły wydarzenia dostępne są na zdrowie.startupsprint.org

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji i wpłaceniu zwrotnej kaucji.

Termin: 25-27 stycznia 2013 roku

Miejsce: Poznań, School of Form, ul. Głogowska 18

Rejestracja: www.startupsprintzdrowie.evenea.pl

 

Podobne wydarzenia tego typu odbędą się również:

  • 25-27 stycznia 2013 Startup Sprint Zdrowie
  • 22-24 lutego 2013 Startup Sprint
  • 22-24 marca 2013 Startup Sprint
  • 19-21 kwietnia 2013 Startup Sprint
  • 22-23 maja 2013 Startup Sprint
  • 14-16 czerwca 2013 Startup Sprint

Organizatorem Startup Sprint jest LMS Invest - fundusz specjalizujący się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw. Obszar zainteresowania LMS Invest stanowią firmy z szeroko rozumianego sektora nowych technologii ze szczególnym uwzględnieniem firm operujących w obszarze innowacji w obszarach marketingu i marketingowego wsparcia sprzedaży.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag zdrowietag startupytag Startup Sprinttag Poznańtag LMS Invest

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031