O Internecie Rzeczy, czyli seminarium o rozwiązaniach przyszłości oraz ich wpływie na biznes i życie

17-02-2017, 08:20

28 lutego br. w Olivia Business Center w Gdańsku odbędzie się, organizowane przez firmę Flex, bezpłatne seminarium, w trakcie którego przedstawiciele takich marek, jak Flex, Cisco, Microsoft, RNT, ICANN, Sevenet, Pivotal i Kontakt.io opowiedzą o tym, jak IoT i nowatorskie rozwiązania zmienią dzisiejszy biznes i nasze codzienne życie.

Zgodnie z badaniami IPC i Cisco, do 2020 roku 50 miliardów urządzeń będzie bezpośrednio łączyć się ze sobą, tworząc zupełnie nową rzeczywistość, a wartość ekonomiczna wygenerowana przez rynek Internetu Rzeczy w 2025 roku wyniesie 11 trylionów dolarów.

Ta nowa era wymaga przemyślenia na nowo i przekonstruowania towarów, produktów, usług oraz procesów, które nas otaczają. Ci, którzy przetrwają, będą tymi, którzy wspólnie wprowadzą innowacje, zaprojektują i zbudują produkty integrujące się z inteligentnymi systemami.

Tematyka Internetu Rzeczy wzbudza coraz większe zainteresowanie i w związku z tym Flex wraz z partnerami postanowił zgromadzić w siedzibie pomorskiego biznesu - Olivia Business Center ekspertów z tej dziedziny, aby pokazać, w jaki sposób z IoT pracują zarówno duże korporacje, jak i odnoszące sukcesy startupy. 

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna poprzez portal Evenea.

Organizatorzy informują, że liczba miejsc jest limitowana, a o otrzymaniu biletu na wydarzenie nie decyduje kolejność zgłoszeń.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: