O czym szef nc+ chce rozmawiać z twórcą Anty nc+? Chodzi o uciszenie internautów?

28-03-2013, 18:20

Szef nc+ zapewnia, że chce konstruktywnej rozmowy z twórcą Anty nc+. Firma faktycznie nie wie, na co skarżą się internauci, a może to tylko wizerunkowa zagrywka?

- Jestem pod dużym wrażeniem działań Pana i społeczności Anty nc+. Głos Anty nc+ jest dla mnie niezwykle ważny - napisał w liście do twórcy profilu Anty nc+ na Facebooku Julien Verley, szef nowej platformy telewizyjnej, zapraszając jednocześnie na spotkanie.

nc+

Konstruktywna rozmowa z prezesem?

Choć na razie nie wiadomo nawet, kim jest autor profilu Anty nc+, Verley zachęca go do konstruktywnej rozmowy w warszawskiej siedzibie firmy. Szef nowej platformy telewizyjnej zapewnia, że jest to najlepszy sposób na omówienie "wszystkich obserwacji oraz pytań".

- Pana akcja jest inspirująca. Jeżeli mam jeszcze raz pochylić się nad planami nc+ na najbliższe miesiące, dobrze by było, jeżeli mógłbym lepiej poznań pański punkt widzenia, bo trafne opinie i dobre pomysły są na wagę złota - wyjaśnia szef nc+.

Internauci jeszcze czegoś nie powiedzieli?

Sonda
Twórca Anty nc+ powinien się spotkać z szefem nc+?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Od 21 marca, gdy po raz pierwszy zaprezentowano ofertę nc+, w sieci pojawiły się dziesiątki tysięcy komentarzy z opiniami dotyczącymi nowości. Wyszukanie najczęstszych tematów skarg nie jest trudne. Abonenci zwracają uwagę przede wszystkim na wyższe ceny przy jednoczesnej mniejszej liczbie kanałów.

Wydaje się, że twórca Anty nc+ nie ma zbyt dużo do dodania w tej kwestii. Trudno również podejrzewać, by zarząd nc+ naprawdę nie wiedział, co tak mocno zirytowało klientów. Bez wątpienia nie były to wyłącznie "trudności komunikacyjne", do których przyznała się firma.

Choć internauci doceniają w komentarzach zmianę polityki wizerunkowej firmy, która wcześniej zakładała "przeczekanie kryzysu", mało kto spodziewa się faktycznych rezultatów negocjacji z twórcą Anty nc+. Niech sami układają ofertę, po coś biorą przecież taką wielką kasę! - podsumowuje jeden z internautów. - Im chodzi tylko uciszenie tego zamętu.


Źródło: Facebook
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031