Nuda w Twoich czterech ścianach? Nigdy więcej!

09-03-2018, 07:32

Zwykle wraz z rozpoczęciem sezonu wiosennego nabieramy ochoty na to, aby zmienić coś we wnętrzach swojego domu lub mieszkania. To bardzo dobry moment, gdy ż wtedy właśnie wszystko budzi się do życia, przyroda rozkwita, my zaś nabieramy energii. Na jakie elementy dekoracyjne warto byłoby jednak postawić, aby nie wydać dużej sumy i jednocześnie mieć okazję ku temu, by zmienić wnętrze w naprawdę dużej mierze? Idealnym rozwiązaniem wydają się być tutaj parawany pokojowe (https://www.fototap.pl/parawany). Zapewne wielu Czytelników nigdy i nich nie słyszało – rzeczywiście zdobyły one p0opularność stosunkowo niedawno. Jednak czy są zupełnie nowym elementem dekoracyjnym? Zdecydowanie nie!

parawan pokojowy

Historia parawanów

Okazuje się bowiem, że na Dalekim Wschodzie ten rodzaj dekoracji znany był już przed wiekami. Do czego służył? Co ciekawe parawany stawiane były w pomieszczeniach po to, aby zapobiec męczącym przeciągom, które w tamtych rejonach świata i przy ówczesnym poziomie budownictwa były niezwykle częste. Dziś jednak mają one znacznie więcej funkcji, jednak najważniejsza z nich jest dekorowanie przestrzeni. Trudno wyobrazić sobie lepszą ozdobę w mieszkaniu czy domu, wykluczając rzecz jasna najbardziej popularne tapety, fototapety czy obrazy, które są jednak dekoracjami nieco innego typu, bo naściennymi.

Jak kształtują się ceny?

Mogłoby się wydawać, że za stworzone z wielką dbałością o detale, z wykorzystaniem jedynie najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technik elementy dekoracyjne, które potrafią zmienić bardzo zwyczajne pomieszczenie w  prawdziwą oazę piękna i wyjątkowości, trzeba będzie dużo zapłacić. Nie jest to jednak prawda, okazuje się, że za nieco ponad 400 złotych możemy nie do poznania zmienić wygląd danej przestrzeni. Ponadto dzięki zastosowaniu parawanu możemy oddzielić od siebie fragmenty pomieszczenia o różnych fikcjach, jest to szczególnie istotne nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale również w dużych sklepach, gabinetach kosmetycznych czy też salonach piękności. Ostatnimi czasy bardzo wielu Polaków stawia na duże, otwarte przestrzenie w stylu industrialnym – w tym przypadku również parawan okaże się strzałem w dziesiątkę!

Jaki model wybierzesz?

Na szczęście wybór modeli jest tak duży i zróżnicowany, że każdy kupujący może wybrać dla siebie dokładnie taki egzemplarz, który będzie idealnie dopasowany do stylu oraz kolorystyki, jakie w danym pomieszczeniu pasują. Okazuje się, że jest to idealny wręcz sposób na to, by na wiosnę zmienić przestrzeń w ciekawy sposób. Czas na metamorfozę!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: