Nowoczesna meblościanka do salonu - dlaczego warto ją kupić?

10-09-2020, 13:14

Współczesne meblościanki nie przypominają już siermiężnych, starych mebli z epoki PRL-u. Dziś to estetyczne meble zachwycające stylowym wzornictwem, lekką konstrukcją oraz wysoką funkcjonalnością. Dowiedz się, dlaczego warto je kupić.

Masywne, ciężkie meble przytłaczające swą wielkością i wypełniające po brzegi przestrzeń salonu, zwane niegdyś meblościanką, należą do przeszłości. Współczesna meblościanka to zestaw nowoczesnych, zazwyczaj prostych w formie mebli, które można ustawiać w dowolnej konfiguracji, w zależności od potrzeb i gustu domowników.

Nowoczesna meblościanka - praktyczne umeblowanie salonu

Nowoczesne meblościanki do salonu wyróżniają się wysoką funkcjonalnością. Zestawy obejmują różne elementy, umożliwiające dopasowanie mebli do konkretnych wymagań użytkowników. W ich skład wchodzą zazwyczaj pojemna komoda, szafka pod telewizor, półka na ścianę oraz witryna, ale w dobrych sklepach meblarskich, takich jak Meble Wójcik, dostępne są bardziej rozbudowane komplety. Wybrane meblościanki nowoczesne zawierają dodatkowo regały na książki albo przeszklone gabloty.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza meblościanki z szafą. To szczególnie polecany wybór do małych mieszkań, w których salon – ze względu na wielkość pozostałych pomieszczeń – nierzadko musi pełnić dodatkowo funkcję sypialni, garderoby albo przechowalni na sprzęt domowy.

Bogata gama elementów meblościanki pozwala więc dopasować umeblowanie do potrzeb domowników. Liczne szuflady, półki czy szafki bez trudu zmieszczą telewizor i głośniki, książki, porcelanę, płyty CD ulubionych artystów oraz wiele innych akcesoriów i gadżetów. Na użyteczność meblościanek wpływa również wiele dodatkowych przydatnych funkcji, takich jak szuflady z opcją cichego domykania, oświetlenie półek i witryn czy też specjalne miejsce na okablowanie.

meblościanki

Stylowe i eleganckie meblościanki do salonu

Salon to wizytówka domu. Jest miejscem spotkań i przyjmowania gości. Powinien być więc nie tylko praktyczny, ale i elegancki. Szeroki wybór meblościanek utrzymanych w rozmaitej stylistyce pozwala na znalezienie zestawu odpowiadającego w pełni określonym gustom mieszkańców i aranżacji przestrzeni.

Wysokiej jakości meblościanki cechują się lekką formą. Nie zajmują dużej części ściany, co sprawia, że nie przytłaczają wizualnie pomieszczenia. Gładkie, często połyskujące fronty optycznie powiększają wnętrze, nadając mu przestronny, stylowy wygląd. Sprawiają, że salon prezentuje się modnie i elegancko.

Meblościanki są dostępne w różnych kolorach i odcieniach frontów. Do najpopularniejszych należą modele utrzymane w kolorystyce biało-czarnej oraz stylizowane na naturalną fakturę drewna. Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom, takim jak przeszklenia czy oświetlenie półek, meblościanka pozwala na wyeksponowanie przechowywanych rzeczy, a także rozświetlenie przestrzeni.

Wybierz idealną meblościankę do salonu

Ze względu na uniwersalny charakter, nowoczesne meblościanki sprawdzą się zarówno w dużym, jak i małym salonie. Stanowią estetyczne i praktyczne umeblowanie pokoju zaaranżowanego w dowolnej stylistyce. Zobacz więc ofertę eleganckich meblościanek i wybierz idealny zestaw do swojego domu.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag nolstag meblościanki
To warto przeczytać

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: