Nowe życie oprogramowania dla biznesu

25-09-2015, 15:51

By rozwiać wątpliwości dotyczące aspektów prawnych oraz omówić szereg korzyści biznesowych płynących z użytkowania oprogramowania z drugiej ręki, ReLicense AG organizuje I edycję Roadshow w Warszawie (13.10) i Katowicach (15.10).

Prowadząc biznes często szukamy optymalizacji kosztów w swojej firmie i rozważamy m.in.: wykorzystanie korzystnego cenowo oprogramowania z drugiej ręki. Dylematem mogą być procedury prawne związane z tym działaniem. Jednak warto przypomnieć, że używane oprogramowanie może podlegać procesowi dalszej odsprzedaży. Po kilku spektakularnych wyrokach nabycie oraz użytkowanie oprogramowania do celów biznesowych jest jak najbardziej zgodne z prawem.

Potwierdza to decyzja m.in.: Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (Syg. akt C-128/11) lub pisemne orzeczenie niemieckiego Federalnego Sądu Okręgowego. Otwiera to drogę zarówno dla dostawców, jak i firm zainteresowanych pozyskaniem używanego oprogramowania do swojej działalności.

W Roadshow udział wezmą przedstawiciele dostawcy oraz eksperci w zakresie prawa i zarządzania zasobami firmy. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm, którzy są zainteresowani optymalizacją kosztów, poprawą efektywności oraz poznaniu nowoczesnych trendów zarządzania finansami i zasobami IT w swojej firmie.


Źródło: Informacja prasowa. Redakcja nie odpowiada za treść komunikatów firm oraz informacji prasowych. Firmy zainteresowane publikacją prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. LeslieAnn

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: