Nowe wózki transportowe dostępne na rynku Europejskim

03-04-2019, 12:11

Wózki transportowe wykorzystywane są od lat w firmach Europejskich, znacznie podnosząc jakość pracy i szybkość logistyki wewnątrzzakładowej. To podstawowe narzędzie pracy w sektorach logistyki, handlu, przemysłu, magazynowania.

wózki transportowe

Na rynku Europejskim pojawiła się nowa baza wózków transportowych. Nowoczesna budowa modułowa sprawiła, iż rynek odpowiedział znacznym zainteresowaniem na wózki transportowe ECI. Każdy model może być bez problemu naprawiony w szybki sposób, nie powodując konieczności zakupu kolejnego. Najpopularniejszymi modelami są wózki platformowe, dwukołowe i schodowe, expresso, półkowe, siatkowe, koszowe, zabudowane, warsztatowe, półkowe skośne, esd, pod paletę, do płyt i szyb oraz zabudowane.

Rynek Europejski rozwija sie bardzo prężnie. Mamy na myśli firmy produkcyjne, zajmujące się handlem i logistyką. Tam użytkuje się wózki transportowe. Kilka lat temu, było to proste konstrukcje, które rzadko przeznaczone były do transportowania towarów o różnych gabarytach i masie. Dzisiaj, mamy dostęp do ponad 150 rozwiązań dopasowanych niemalże do każdej branży, każdego produktu. To wszystko za sprawą podążania za potrzebami przedsiębiorstw, dla których wykonuje się dopasowane do potrzeb, i co najważniejsze dostępne w późniejszym terminie rozwiązania usprawniające logistykę wewnątrzzakładową i transportową. 

Logistyka szpitalna, wózki szpitalne

Jednym z wielu przykładów innowacyjności firm zajmujących się produkcją i dostawą profesjonalnych wózków transportowych, mogą być wózki szpitalne, dopasowane w 100% do potrzeb klienta. W tym indywidualnym przypadku klientami są: lekarze, pielęgniarki, osoby zajmujące się utrzymaniem czystości w szpitalach, a także informatycy szpitalni. Dla każdej z wymienionych osób wyprodukowano wózek transportowy przeznaczony do ulepszenia jakości pracy w szpitalach. Dla pielęgniarek przygotowano wózek pielęgnacyjny, w którym znajdują się wszystkie niezbędne medykamenty, płyny dezynfekujące, kosz na nieczystości oraz szuflady z lekami. Wózek szpitalny na kółkach, wykonany ze sterylnych materiałów, łatwych w utrzymywaniu czystości. W przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjentów, zarówno lekarze jak i pielęgniarki mają pod ręką wózek szpitalny awaryjny - wyposażony w urządzenia do ratowania życia, oraz odpowiednie środki medyczne. Rozwiązania w formie wózków transportowych dla branży medycznej zostały zaprojektowane i przetestowane przez pracowników służby zdrowia. Wspominane wcześniej osoby, zajmujące się utrzymaniem czystości w szpitalach do swojej dyspozycji mają wózki skrzyniowe z anodowanego aluminium, do przewożenia pościeli, brudnej bielizny, artykułów spożywczych oraz wszelkich nieczystości. 

Wózki transportowe jak widać, mogą być dopasowane do każdej branży, zapewniając efektywną pracę.


Następny artykuł » zamknij

Wiosna z rowerem i apką

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag wózki transportowetag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. chenspec

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: