Nowe, odświeżone Jakdojade w sklepie Play

18-01-2016, 20:23

Ukazała się nowa wersja Jakdojade.pl na systemy Android. Ponad półtora miliona użytkowników może korzystać z odświeżonej wersji aplikacji, którą zaktualizowano, dostosowując ją do najnowszych trendów, a tym samym do wymagań Material Design.

Oprócz samego wyglądu zmieniło się także kilka funkcji: rozbudowano widok przystanku, dodano wyszukiwarkę przystanków. Uproszczono dodawanie rozkładów do obserwowanych, zmieniają one nazwę na „Zapisane przystanki” oraz można je dostosowywać dzięki specjalnemu ekranowi do konfiguracji. Oprócz tego udostępniony został pogląd odjazdów z grupy przystanków o tej samej nazwie, więc nie ma już znaczenia czy tramwaj odjeżdża z Dworca Centralnego 1,2 czy 10.

Nowością jest pokazywanie aktualnego położenia pasażera na rozpoczętej już trasie i zaznaczanie postępu pokonania trasy. W wybranych miastach działa już Realtime, czyli planowanie podróży z uwzględnieniem rzeczywistego położenia pojazdów. 

Również zmienia się opcja premium. Za niecałe 7 zł rocznie użytkownicy dostają czytelniejszą i spójną nawigację, która działa również po zamknięciu aplikacji. Jakdojade.pl działając w tle, doprowadzi użytkownika do celu. Aplikacja podpowiada również, na którym przystanku wysiąść, ale także pozwala indywidualnie dostosowywać alarm – wyjścia, odjazdu itp. W planerze działa również wyszukiwanie głosowe – jeśli użytkownik nie ma czasu na pisanie, może wyszukać swoją trasę, podając jej parametry. 

Autor: Aleksandra Sikorska


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag JakDojade.pltag Androidtag aktualizacja


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31