Nowe kamery KT PTZ USB już na polskim rynku

29-09-2015, 21:40

Do organizacji infrastruktury wideokonferencyjnej w firmie niezbędne jest oprogramowanie - komunikator umożliwiający wieloosobowe rozmowy konferencyjne, zestaw głośnomówiący USB, najlepiej zbierający głos w promieniu 360° oraz kamery. Jednak te ostatnie urządzenia, spotykane w laptopach standardowo dają niskiej jakości obraz, dlatego warto rozważyć zaopatrzenie się w zewnętrzne kamery.

Jednym z dostawców kamer jest dystrybutor KONTEL, który wprowadził na polski rynek kamery KT PTZ USB V50U i V51U. Są to uniwersalne kamery wideokonferencyjne, które dzięki dużej liczbie złączy, mogą współpracować z większością oferowanych na rynku rozwiązań do wideokonferencji, transmisji obrazu na żywo czy nagrywania.

Kamery KT PTZ USB są kompatybilne z interfejsami USB 2.0, 3.0 oraz HDMI. Posiadają soczewki Tamron lub Olympus oraz sensory Panasonic. Zapewniają rozdzielczość (Full HD), rejestrują obraz o kącie do 72,5° wykorzystując maksymalnie 16x cyfrowy zoom i 20x powiększenie optyczne. Można je zamontować pod sufitem i zaprogramować w nich indywidualne ustawienia dla ponad 200 użytkowników.


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacją prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: