Nowe biuro coworkingu w Warszawie

05-11-2009, 20:43

Centrum Cybernetyki to nowe miejsce pracy dla freelancerów w Warszawie. Na powierzchni ponad 450 metrów kwadratowych wolni strzelcy mogą wynająć sobie biurka, poleżeć na leżance, skorzystać z sali konferencyjnej oraz kawiarni.

Coworking trafił do Polski kilka lat temu. Praca w towarzystwie innych wolnych strzelców rodzi też potencjał wymiany kontaktów i doświadczeń, kreowania twórczej atmosfery i często również nowych pomysłów. Freelancerzy zbierają się w publicznych miejscach z dostępem do internetu, by popracować w inspirującej atmosferze innych osób. Często można spotkać ich w kawiarniach czy kluboksięgarniach, ale coraz częściej powstają także specjalne biura dedykowane właśnie wolnym strzelcom.

Nowe warszawskie biuro coworkingowe nazywa się Centrum Cybernetyki i mieści się przy ulicy Cybernetyki 2. Centrum ma ponad 450 metrów kwadratowych. Na pracownię dla freelancerów przygotowano 100-metrową powierzchnię. Dodatkowo na miejscu dostępna jest sala konferencyjna oraz kawiarnia.

- Wolne zawody stają się coraz bardziej popularne. Coraz częściej kontakt z pracodawcą czy klientem można ograniczyć do rzadkich spotkań i kontaktów za pomocą poczty elektronicznej, Skype’a, Gadu-Gadu – wyjaśnia właścicielka miejsca, Małgorzata Błaszkowska.

Centrum działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17. Miesięczny, nielimitowany czasowo dostęp dla jednego uczestnika w ramach abonamentu wynosi 450 zł. Oferty dla osób chcących korzystać z coworkingu w innym zakresie są przygotowywane indywidualnie. Aktualna oferta jest przewidziana dla kilkunastu freelancerów.

W weekendy organizatorzy Centrum Cybernetyki planują kameralne imprezy i wydarzenia kulturalne: warsztaty twórcze, spotkania z twórcami i animatorami kultury, wystawy.

Więcej informacji na Cybernetyki222.pl.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag freelancertag coworkingtag biuro
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy