Nowa wódka wkrótce na półkach w sieci sklepów należących do sieci Polskiej Grupy Supermarketów

07-11-2017, 09:22

Wódka czysta marki własnej pojawi się w ciągu najbliższych tygodni w sieci blisko 600 sklepów, m.in. Top Market, Delica w całym kraju. To kolejna kategoria produktów w portfelu sieci PGS, skupiającej polskich handlowców. Kolejnym etapem jest wprowadzenie piwa pod tą samą marką.

top market

Marka własna O!, która zadebiutowała na początku czerwca na półkach sklepowych w całej Polsce, ma pomóc zdobyć Polskiej Grupie Supermarketów przewagę konkurencyjną.  Obecnie linia produktów marki własnej liczy kilkadziesiąt produktów, jednak ich pozytywny odbiór przez klientów i sukces rynkowy, mobilizuję Grupę do rozszerzenia portfolio. Marka O! Została wyróżniona tytułem DEBIUT ROKU w raporcie „Liderzy Rynku Spożywczego 2017” w ramach konkursu Gazety Finansowej.

Powstanie naszej marki wiązało się z długimi badaniami, testami jakościowymi od czerwca 2016 roku, i w końcu wyborem trafnej nazwy – dziś funkcjonującej jako widoczny i zapamiętywalny element asortymentu każdego sklepu. Procesie tworzenia koncepcji i strategii marki wspierała agencja KORE, która stoi również za przygotowaniem strony Polskiej Grupy Supermarketów - www.pgs.net.pl oraz strony www.topmarkety.pl.


Następny artykuł » zamknij

Gdzie ta rewolucja fintechowa?

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Fortinet

comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.