Nowa wersja aplikacji Dzinga już dostępna!

10-11-2017, 12:14

Bardzo dobra wiadomość dla użytkowników produktów firmy Dzinga, którzy nie rozstają się z urządzeniami mobilnymi. Właśnie pojawiła się najnowsza wersja darmowej aplikacji Dzinga.

Dzinga

Aplikacja jest przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych, działających na systemach Android, macOS i Windows PC. Appka Dzingi zawiera kilka nowych, niezwykle przydatnych funkcjonalności. W nowej wersji istnieje, chociażby możliwość przekierowywania połączeń, czy utworzenia w prosty sposób rozmowy konferencyjnej.

Nową desktopową wersję aplikacji mobilnej Dzinga można pobrać, odwiedzając tę stronę: https://dzinga.com/pl/apps/. W sklepie Google Play można ją znaleźć pod hasłem "Dzinga".

Dzięki darmowej aplikacji mobilnej Dzinga zainstalowanej na smartfonie albo tablecie, właściciele biznesów mogą, chociażby pozostawać w kontakcie z klientami również poza biurem, a ze swoimi pracownikami rozmawiać za darmo. Mogą też w prosty sposób, kilkoma ruchami palca na ekranie, ustawić rozmowę konferencyjną. Dokładnie można też sprawdzić, z kim ostatnio się kontaktowaliśmy albo kto chciał się skontaktować z nami, a także dokonać płatności za korzystanie z rozwiązań Dzingi, jeżeli na koncie klienta zabrakło środków.

Darmowa aplikacja mobilna firmy Dzinga jest szczególnie polecana osobom, które związane są z call center, sprzedażą, centrami usług medycznych, nieruchomościami, biurami obsługi klienta, firmami transportowymi i logistycznymi, gastronomią itp.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag Dzingatag aplikacje mobilne
To warto przeczytać


RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.